VITA - найкраща платформа для іпотеки

in #blockchain2 years ago

Незважаючи на таку високу потребу в житлі, вартість нерухомості казкова. І іноді в деяких країнах ця цифра настільки висока, що не кожен може дозволити собі купити будинок тут і зараз. Але так як запобігти такий нерозважливий крах не можуть навіть самі слаборозвинені країни держави, було прийнято рішення ввести іпотечну процедуру для покупки житла. І все, що завгодно, можна сказати, в цьому житті є проблиск, і все зроблено для користі людей. Але, на жаль, це не так...

Розірвати такі жорсткі кайдани в сфері іпотеки пропонує унікальний проект, ідею якого я пропоную вам розглянути прямо зараз.

VITA - це дітище пари відданих дизайнерів цифрових валют з усього світу. Нам потрібно було виявити одну варту уваги проблему і спробувати вирішити її. Ми зробили тільки це зі створенням Smart Mortgages. Це зміниться! Протягом всієї нашої білої книги ми демонстрували своє бачення того, що ми можемо досягти і як разом - за допомогою аналогічних фінансових фахівців можна зрозуміти фантазію! Придбання вашого першого будинку повинно бути простим, з VITA наші розумні іпотеки зроблять це можливим. Підтримувані криптографічними грошима, VITA просунеться вперед з покупкою будинків, використовуючи цифрову валюту.

З VITA ваш будинок буде не тільки доступним, а й екологічним. Екологічно чисте життя і низькі рахунки за електроенергію є гарантією завдяки кращого вибору платформи системи житла. Компанія запропонує ряд екологічно чистих і стійких рішень для будівництва та монтажу, таких як чудова теплоізоляція, сонячні батареї, теплові насоси або фотоелектричні панелі.

Краса цього проекту в тому, що ви отримуєте можливість заощадити і в той же час захистити навколишнє середовище. Станьте частиною сім'ї VITA сьогодні і допоможіть змінити те, як світ дивиться на покупку будинків в майбутньому.

Принцип роботи VITA

Платформа буде приносити дохід за рахунок продажу на платформі недорогих, екологічно чистих будинків, які вони будуть будувати. Він також буде заробляти на збори, які стягуються з ріелторів за лістинг на торговому майданчику VITA. Всі списки на платформі будуть нести конкурентні низькі тарифи. Платформа також буде продавати рекламні площі різним компаніям, таким як ріелтори і сторонні компанії, які хочуть приєднатися до платформи.

Платформа має унікальну бізнес-модель. Він об'єднує технологію блокчейна в сфері іпотеки та нерухомості, представляючи токени VITA, які будуть використовуватися в якості службового токена на платформі. Придбання іпотеки буде легше з більш низькими зборами застави. Це просто новаторський проект, який принесе велику користь всім, хто займається.

Платформа має унікальні маркетингові стратегії, такі як:

  • Веб-сайт - це професійний веб-сайт VITA з налаштованим функціями для всіх інвесторів, який відображає поточну інформацію про продуктивність токена VITA.
  • Брендинг - платформа подбає про те, щоб її унікальна стратегія була представлена ​​унікальним стилем в цифровому просторі.
  • Партнерство-VITA встановило прекрасні партнерські відносини і продовжить співпрацю з великою кількістю компаній, щоб забезпечити розширення свого ринку.
  • Пр ЕСС-релізи - будуть рекламуватися професійні прес-релізи, а також публікації в блогах для продажу токенов.

Tokensale:

  • VITA = 0,002 ETH
  • Hard Cap: 5 000 000$
  • Pre-sale: 01.09 - 30.09
  • ICO: 21.10 - 30.11

І якщо вас зацікавила ця кампанія, то ви завжди можете дізнатися подробиці, перейшовши за цим посиланням. А також зробити для себе деякі висновки.

Додаткова інформація:

Website: http://www.lifevita.io

Whitepaper: http://www.lifevita.io/VWP. pdf

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5180556.0

Telegram: https://t.me/vitacommunity

Twitter: https://twitter.com/Vita_Token

Facebook: https://www.facebook.com/VITA-Token-422759604994205

Author: BitOK2019 (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2531778)

ETH wallet: 0xaB417A7A45A863392D70B3F3F65976878cc0081C

Sort:  

Always follow the best project.

I see the huge eventual fate of this stage not just on account of the fine thought and gathering of helpful highlights, but since of solid group behind all that it.

Congratulations @cryptoenter! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You distributed more than 1000 upvotes. Your next target is to reach 1250 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Coin Marketplace

STEEM 0.65
TRX 0.10
JST 0.099
BTC 49882.76
ETH 2336.67
BNB 505.47
SBD 5.55