FredEnergy - зелена енергія !

in #blockchain2 years ago

Сьогодні я розповім про абсолютно новому підприємстві, ще однієї стадії з величезним потенціалом, про щось надзвичайно важливе, щоб змінити або внести зміни в блокчейн.

Блокчейн набирає силу в наш час, і, незважаючи на всі переваги блокчейна, є недоліки. Існуюча система блокчейнов супроводжується величезними обчислювальними витратами і низьким числом висновків, моделі організації не можуть впоратися з мільярдами взаємодій, які гаджет IoT виконує кожен день, проблеми низького ступеня обміну один з одним і дорогі витрати на переміщення. Нинішній блокчейн мучився від кожної з цих проблем і вимагає значних змін. Отже, FRED намір успішно усунути кожну з цих слабкостей, його відповідь пропонує виключно в адаптивному навчальному функцію для сортування даних, отриманих в його системі.

Проект FRED Energy спрямований на заохочення і сприяння широкому впровадженню і виробництву альтернативної поновлюваної енергії, а також на фінансування різних досліджень в області розробки енергетичних пристроїв компанії. Компанія прагне стати провідним гравцем в проектах побудованих на технології блокчейн і спрямованих на застосування зеленої енергетики. Крім цього FRED Energy прагне вийти на ринок зарядних станцій для електромобілів через різні нішеві сегменти для збільшення своєї присутності на цьому ринку. Також впливати на світове виробництво альтернативної енергії і стати одним з головних інтернет ринків для альтернативних енергетичних продуктів приймають криптовалюта. Повномасштабно вивести на ринок інноваційні енергозберігаючі та генеруючої пристрою.

Проект Energize буде зосереджений на збільшенні зарядних станцій для електромобілів там, де є попит зараз і в майбутньому. Станції зарядки електромобілів, які стратегічно розташовані, можуть стати центрами спільноти, допомагаючи іншим постачальникам послуг і громадськості. Ця модель співтовариства буде пропонувати центральну базу і включати більшу кількість точок нарахування плати, що дозволяють поповнювати рахунок між робочими місцями.

Вони будуть частково або повністю належати FRED і будуть використовувати схему PAYG на основі додатків з метою полегшення платежів в місцевій валюті та використання токенов Fred Energy. Ці станції будуть використовувати додаткові можливості партнерства з іншими платформами, які працюють на блокчейнах, які дозволяють тимчасової торгівлі відновлюваною енергією. Фред сподівається стати частиною глобальної екосистеми ринку електромобілів, яка до 2025 року потенційно може коштувати 63 мільярди доларів. Детальна інформація на сайті https://token-sale.fredenergy.org

Принцип роботи проекту FredEnergy

Токени FRED будуть використовуватися через платформи проекту Fred, які спочатку будуть складатися з ринку і станцій зарядки електромобілів. Токени будуть використовуватися для придбання товарів і послуг в рамках планів команди платформи, щоб забезпечити можливість оплати використання їх зарядної станції для електромобілів енергетичними токенами FRED поряд зі звичайними методами. Щоб включити спрощений метод обміну, команда розглядає можливість введення кредитів FRED (FEC), які матимуть певну вартість по відношенню до послуг і продуктів в обмін на токени FRED.

Безсумнівно, основна увага в цьому проекті буде приділено області електромобілів ( EV ), а також їх зарядних станцій, які, безсумнівно, будуть належати екосистемі FRED ENERGY. Більш того, кожна з цих станцій буде підключена до спеціально розробленим додатком PAYG, за допомогою якого кожен власник електромобіля зможе здійснювати платіж у місцевій валюті ( все залежить від країни його проживання ) та у вигляді внутрішнього токена, що належить проекту FRED ENERGY.

IEO:

FRED = 0,03$

Soft Cap: 2 400 000$

Hard Cap: 12 000 000$

Вивчити ж даний проект ви можете за коштами технічної документації, запропонованої в нижче перерахованих ресурсах. Посилання яких, я спеціально підготував для вас.

Додаткова інформація:

Website: https://token-sale.fredenergy.org

Whitepaper: http://token-sale.fredenergy.org/FREDEnergy-Whitepaper-v1.1.pdf

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5160351.0

Telegram: https://t.me/FREDEnergycommunity

Twitter: https://twitter.com/energy_fred

Facebook: https://www.facebook.com/TheFredProjectOfficial

Author: BitOK2019 (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2531778)

ETH wallet: 0xaB417A7A45A863392D70B3F3F65976878cc0081C

Sort:  

Congratulations @cryptoenter! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published more than 20 posts. Your next target is to reach 30 posts.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Clients are advised to use all the features and potential of the platform, and the team success in the implementation tasks.

This is a very cool modern and usefull platform! No doubt that in the near future, this project will have a great success! Im proud to be a part of It! Thank you guys!

Coin Marketplace

STEEM 0.65
TRX 0.10
JST 0.099
BTC 49785.63
ETH 2321.25
BNB 503.26
SBD 5.55