סקירה של 2020 שנה Keep

in #blockchain3 years ago
רטרוספקטיבה קצרה על השנה.

изображение.png

החגים הגיעו, ואיתם סוף שנת 2020-שנה שראתה מספר אבני דרך חשובים לשמירה. לפני שנקבל בברכה את 2021, אנחנו רוצים לבקר מחדש כמה מהישגי המפתח של השנה האחרונה ולהביט קדימה לקראת חלק מה הוא לבוא לרשת ולקהילה בשנת 2021.

2020 ראה את ההשקה של גם Keep וגם tBTC, האפליקציה הראשונה שנבנתה על הרשת. ההשקה של Keep החלה עם פריסה של חוזה אסימון KEEP, כל חוזי המשמורת וחוזי עומס.ההשקה קיבלה תמיכה חזקה מקהילת DeFi, עם למעלה מ-40 שותפים מובילים בתעשייה חתמו על תמיכה ראשונית של הפרויקט. שותפים ראשוניים אלה כללו פלטפורמות מבוזרות, צוברים, חילופים, וארנקים כמו גם רמקולים, חותמים, רואי חשבון וספקי משמורת.

בתחילה, היו 80 אנשי צוות ברשת, כולל כמה מהמשקיעים העיקריים של Keur. הקבוצה כללה את פרדיגמה, איי-16-זי, פנבושי קפיטל, Polychain Capital ו-Draper Associates. מספר הדוברים ברשת Keep מאז הוכפל ל-175 , כולל מספר רב של חברי קהילה ותומכי מיזם בודדים. יתר על כן, סביב 10% מכלל אספקת אסימון לשמור סיכן כיום. בנוסף, לשמור על stakers השנה הרוויחו כ-45M Keep בפרסים (כיום בסביבות 9M USD) וה-APY הנוכחי עבור אנשי סגל שנועלים את ETH לחתום עבור tBTC הוא כ-200%.

הצוות זיהה בעיה בהשקת האלפא הראשונה של tBTC, המכונה rc 0. דבר זה עורר הפוגה של 10 ימים של פיקדונות שאפשרה על ידי חוזה מערכת tBTC. בסופו של דבר לא אבדו כספי משתמשים, בין השאר בשל פעולה מהירה זו ונוכחותם של אמצעי בטיחות מבוססים ישירות לתוך החוזים. השיגור הסופי של טי.בי. טי. סי בספטמבר כלל רק את אמצעי האבטחה הנוקשים ביותר. למעשה, השנה לשמור וtbtc עבר 5 ביקורות אבטחה חסרות תקדים. כובע אספקה בוגר הונח על TBTC כדי לעזור לכמת את מוכנות המערכת במונחים של ערך כספי. בחודש הראשון מכסה האספקה היה 100 TB TC. מאז נטבעו כמעט 11k TBTC, המספר הכולל של בעלי BTC עבר 770 והערך הכולל של tBTC עולה על 41M.

לאחר השקת הרשת, מספר רב של שותפויות איכות, אינטגרציות ורשימות שידור עלו לאוויר, מה שהגדיל במידה רבה את הנגישות של שמירה על פני קהילת DeFi. באופן ספציפי יותר, קראקן, אחד החילופי מטבע cryptocurrency הגדולים ביותר בעולם, מופיע הן לשמור וTBTC. משמורת קוינבאס וcoinlist תמכו ישירות מינטing TBTC. כל זה תרם לצמיחה ברשת הטלוויזיה ברחבי רשת Keep לעודף של 130 מיליון דולר ועזר להעביר את הרשת אל תחילתה של מערכת אקולוגית רחבה יותר שבה מספר המחזיקים גדל ליותר מ-3,000. כל זה לא היה אפשרי ללא תמיכתה רבת הערך והמתמשכת של קהילת המצודה.

ו202020 הייתה שנה ענקית לקהילה לשמור! השנה העברנו את הקהילה לסכסוך עם "סלאק", ועבדנו קשה כדי לגרום לחוסר הרמוניה במצע התקשורת של הצוות העיקרי שלנו כדי להתעמת עם הקהילה. מאז, שרת ה "Keep Discord" גדל מכמה מאות אנשים לכמעט 10K חברים מעורבים מאוד. בהתחשב בהתלהבות הזאת, יצרנו שרת סכסוכים שני במיוחד עבור tBTC כי הוא גדל במהירות.

השנה האחרונה ראתה את השיגור והמשיכה את הפעולה של תוכנית testnet התמריצים שלנו, המשחקת לתמיד. מעל 12M KEEP הוענק לחברי קהילה פעילים ועוזרים אשר כבר פועלים צמתים לשמור על testnet Ropsten ותורמים מגוון רחב של תוכן וקוד. חלק מהפרויקטים שנבנו באמצעות משחק עבור משחקים הפכו לכלי מפתח גם עבור אנשי סטאקר וגם עבור מפקידים - כל המחסנים, KeepScan, כלי עבודה, לשמור סטטיסטיקה, לשמור Explorer, כמו גם עוד הרבה פרויקטים ותיעוד בוט. חברי הקהילה שלנו גם עזרו לקחת את הפרויקט הגלובלי, באמצעות תרגומים של לשמור על חומרים בלמעלה מ-40 שפות-יש לנו עכשיו קהילות צ ' אט אזוריות עבור הרבה אזורים שונים (Wechat, Kakao Chat, מברק, ואחרים). אם אתה מעוניין ברשימה גדולה יותר של תרומות גבוהות מלשחק עבור סכומים ניכרים, בדוק את הפוסט הזה בבלוג סיכום.

יש עדיין זמן לקחת חלק בסיבוב האחרון של משחק לתמיד, שנמשך מה-1 בנובמבר עד ה-31 בדצמבר.

ככל שהרשת של חותמים שתומכים בשחפת החלה, רוב הפעילות המוקדמת הופעלה וניהלה על ידי חברי קהילה פעילים, ולא על מנת לשמור על הצוות באופן ישיר. זהו אינדיקטור ברור שקהילה חזקה, פעילה וטכנית גדלה סביב הפרויקט. שמור הוא חלק אחד של Bitcoin הרחב יותר וקהילות Ethereum, ואנחנו עושים כמיטב יכולתנו לתת בחזרה ולהשתתף באירועים שחשובים לכל קבוצה. בשנת 2020 לשמור בחסות והשתתף בכמה hackathons-ETHDenver, הגנה על פרטיות, פסטיבל, ETHOnline, ואת Gitcoin G8 Hackathon. אנו מקווים שאם תיתקלו בנו באחד האירועים הללו, הצטרפתם לקהילה כדי להישאר מחוברים, האם להמשיך לעבוד על הפרויקט שלכם, או פשוט לשמור על קשר ולעדכן בהתפתחויות חדשות ומרגשות.

2021 מבטיח הרבה למה לצפות. באופן ספציפי, ההשקה של tBTC v2 תביא שיפורים חשובים לרשת ובסופו של דבר להגביר את יעילות הון ללא הפחתה בחיתוך המערכת. פרויקטי הקבוצה המשיכו בצמיחה יציבה מבחינת TVL והקהילה הסובבת בשנת 2021. לבסוף, יהיה מעבר בממשל לשמור לקראת אחד שבו הקהילה שומרת על שליטה הרבה יותר גדולה של הרשת. זה יתחיל עם הקדמה של Keep וtbtc DAO בתחילת 2021, מלווה על ידי גדל לשמור תכנית שגריר קהילתית ורבים יותר לשמור מענקים מפתחים.

2020 הייתה שנה פנטסטית עבור צוות Keep ולשמור קהילה. יחד שיגרנו בהצלחה את הרשת והשגנו ציוני דרך רבים. צוות Keep בכנות מאחל לכולם עונת חג פנטסטית, ואנחנו מצפים להמשיך לבנות את רשת Keep יחד עם הקהילה המדהימה, הגדלה שלנו בשנה החדשה. אם יש לך כבר לא, להצטרף הקהילות שלנו בשרת לשמור Discord ושרת Discord tBTC.

קדימה ולמעלה!

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.12
JST 0.028
BTC 65557.61
ETH 3581.80
USDT 1.00
SBD 2.47