KRİPTOYA DAİR BÜTÜN ÇÖZÜMLER TEK PLATFORMDA: CRYPTASSIST

in #blockchain6 years ago

cryptoassist 1.png

GİRİŞ

Merhabalar değerli kripto dünyası takipçileri. Bu yazımda sizlerle oldukça heyecan verici yeni bir proje takdim edeceğim. Bu oldukça kapsamlı ve pek çok çözümü bir arada sunan projenin ismi Cryptassist. Cryptassist tüm kripto para birimleriyle ilgili bilgilere erişmek için tek noktadır. Yeni başlayan veya tecrübeli olmak fark etmeksizin, size başarılı olmanız için gerekli araçları ve bilgileri sağlayacak harika bir projedir. Gelin bu projenin detaylarını beraber görelim.

Son dönemde popülaritesi gittikçe artan kripto paralar, aslında uzun sayılabilecek bir geçmişe sahiptirler denilebilir. Son bir senedir hareketlenen piyasası sebebi ile insanların dikkatini büyük ölçüde çeken kripto dünyası her geçen gün yeni insanların katılımıyla büyüyor ve ciddi paralar kazandırıyor. Örneğin, ilk çıktığı dönemlerde birkaç kuruşluk değeri olan 1 bitcoin, şimdi ev ve araba aldırabiliyor. Haberlere konu olan bir örnekle kripto dünyasındaki gelişimi açıklayacak olursak; 22 Mayıs 2010 yılında bir bitcoin forumunda bir kişi, parası olmadığını ve kendisine pizza ısmarlayacak bir kişiye 10.000 Btc ödeyeceğini yazar, bir bilgisayar programcısı teklifi kabul eder ve 25 $ değerinde pizzayı gönderir. Günümüzde bu pizzanın değeri 238.000 Tl’dir.

cryptoassist 3.png

PROBLEM

Yukarıda açıkladığımız nedenlerle kripto para dünyasına her gün daha fazla insan merak duymakta ve katılmak istemektedir. Gerek medyadan duyulan kripto para haberleri, gerek internet reklamları, gerekse kripto paralardan çoktan milyoner olmuş insanların hikayelerini duymak sonucunda, günümüzde kripto paralara ve altcoin piyasalarına hiç olmadığı kadar ilgi duyulduğunu görmekteyiz. Bu talep karşısında da her geçen gün onlarca hatta belki yüzlerce yeni projenin kripto dünyasına katıldığını ve çok farklı sistemlerin denendiğini görüyoruz. Bu sürekli değişim ve gelişim nedeniyle kripto para dünyasıyla yeni tanışan kullanıcıların aklında çok ama çok fazla soru bulunmaktadır. Kripto dünyasının ana sorunlarından biri, yeni başlayanlar için gittikçe daha zor hale gelmesi ve bu ve diğer nedenlerle henüz yaygın olarak kullanılmamasıdır.

cryptoassist logo.jpg

ÇÖZÜM: CRYPTASSIST

Cryptassist (CTA), günlük yaşamdaki herkes için kullanılabilir bir kripto para birimni oluşturarak yukarıdaki soruna eşsiz bir çözüm üretecektir.

Cryptassist ekosistemi, kripto uzmanı veya acemi olması fark etmeksizin kripto para dünyasını herkes için kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Kripto paranın günlük yaşamda yararlı olması gerektiğine inanan Cryptassist, herkesin kripto araçlarını tek bir platformda kullanmasını kolay bir şekilde sağlayarak zaman kaybını ortadan kaldıracak ve böylece herkese büyük fayda sağlayacaktır. Bu platform, farklı profilleri, hedefleri veya yatırım stratejileri olan kullanıcılara kişiselleştirilmiş çözümler sunacaktır. Böylece her kullanıcı kendine uygun araç ve uygulamaları kolaylıkla elde edebilecektir.

Cryptassist, temelde kullanıcıların kendileri için gerekli tüm bilgilere kolaylıkla erişebilecekleri web ve mobil tabanlı bir uygulama olmayı hedeflemektedir. Bunu sağlamak için de detaylı olarak düşünülmüş ve ortaya konulmuş onlarca farklı bileşeni hizmete sunmaktadır.

cryptoassist bileşen.png

CRYPTASSIST BİLEŞENLERİ

1. Cryptassist Banka Kartı

Cryptassist Debit Card, kullanıcıların kripto paralarını önce CTA'ya ve daha sonra fiat paraya dönüştürmelerini sağlayacak bir araçtır. Bu kart, dünyanın her yerinde Visa veya MasterCard olarak ve yine dünyanın her yerindeki ATM'lerde kullanılabilecektir.

cryptoassist card.png

2. Cryptassist CryptoGo

Kullanıcıların somut ödülleri aramalarını, bulmalarını ve almalarını sağlayan ücretsiz bir artırılmış gerçeklik uygulamasıdır. ICO'lar, önceden bildirilen belirli yer, mekan ve tarihlerdeki airdroplarını koordine etmek için CryptoGo'yu kullanabileceklerdir. Zaman zaman da kullanıcıların Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi üst sıradaki kripto para birimlerini kazanabilecekleri premium airdroplar düzenlenecektir. Ayrıca işletmeler, müşterileri bulundukları yere veya mekana çekmek için bu bileşene reklamları da entegre edebileceklerdir.

cryptoassist go.png

3. Cryptassist Cryptstarter

Cryptassist ekosistemi içerisinde yenilikçi bir kripto para kitlesel fonlama özelliği olan Cryptstarter de olacak. Bu özellik, kullanıcıların yaratıcı projeler için para toplamasına ve destekçilerinin kripto paralarla ilk fiat birimine dönüştürmek zorunda kalmadan ödeme yapmasına izin verecektir. Kullanıcılar ilk 100 kripto para biriminden birini kullanarak bir projeyi geri yükleyebileceklerdir.

cryptoassist starter.png

4. Cryptassist Exchange

Cryptassist, kullanıcılara eşsiz bir ticaret deneyimi sunmak için kendi lisanslı exchange özelliğini geliştirecektir. Bu değişim, hem yerleşik yatırımcılara hem de ilk kullanıcılara hitap edecek ve kullanıcı dostu bir platform olacaktır. CTA ile ödeme yapıldığında işlem ücretlerinde indirim sağlanacaktır. Bu değişim sadece CTA için değil, tüm kripto paralar için tam bir değişim olarak işlev görecektir.

cryptoassist exchange.png

5. Cryptassist Multi-Coin Block Explorer

Cryptassist platformu, çok sayıda coinin işlem geçmişlerine ulaşmada birden fazla blockchain explorer kullanma ihtiyacını ortadan kaldırarak kullanıcılara zaman tasarrufu sağlamak üzere bir Multi-Coin Block Explorer içerecektir.

6. Cryptassist ChatPay

Sadece bir mesajlaşma aracından çok daha fazlası olan ChatPay, sosyal mesajlaşmayı bir çevrimiçi ödeme sistemi ile birleştirecek ve merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışacaktır. ChatPay sayesinde kullanıcılar, kişiler ve satıcılarla iletişim kurabilecek ve sohbet platformunda kolaylıkla para gönderip alabileceklerdir.

7. Cryptassist Philanthropy Innovation

Kullanıcıların ya kâr amacı gütmeyen kuruluşlara ya da ilk 50 kripto para birimine bağış yapmalarına izin veren ücretsiz bir mobil ve web uygulamasıdır. Bağışçılar katkıları gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve doğrulayabilirler. Ayrıca yaptıkları bağışlarının bağlantılı sosyal medya hesaplarına etkisini de yayınlayabilirler. Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, bağışların nasıl harcandığını gösterme konusundaki şeffaflık sayesinde artan bağışlardan da faydalanacaktır.

cryptoassist trading.png

8. Arbitrage Opportunities Alerts

Kullanıcılar bu bileşen ile ticaret hacmi birimlerini ayarlayabilir ve belirli paraları seçebilirler. Ayrıca seçilen paralar belirli borsalarda belirli fiyatlara ulaştığında ve arbitraj fırsatları sunulduğunda kullanıcılar uyarılmayı seçebilirler.

9. Cryptassist ICO Assistant

Cryptassist platformuna dahil edilecek en yenilikçi araçlardan biri, Cryptassist ICO Assistant olacaktır. Bu özellik, proje kurucularının projelerini planlamasına ve projenin başından sonuna kadar sermaye artırımı için bir İKO başlatmasına yardımcı olacaktır. Bireysel ihtiyaçlarına göre, proje yaratıcıları Cryptassist'in sunacağı çoklu paketlerden seçim yapabilecektir.

10. Cryptassist Webshop

Cryptassist, kripto paraları günlük hayatta kullanılabilir kılmayı amaçlamaktadır. Cryptassist platformu, ürün ve hizmetlerin en iyi 50 kripto para biriminden herhangi biriyle ödenebilecekleri ve ürünlerin müşterilere gönderilecekleri bir Webshop'u içerecektir.

cryptoassist 2.png

11. Cryptassist Freelancer

Cryptassist, ekosisteminin ayrılmaz bir parçası olarak serbest bir hizmet özelliği sunacaktır. İnternette projeler üzerinde serbest (freelancer) olarak çalışmak isteyen bireyler veya bu kimseleri çalıştırmak isteyen iş adamları bu uygulama ile birbirine bağlanacak ve iletişim kuracaklardır. İşverenler, CTA'daki projeler için ödeme yapacakken serbest çalışanlar, kendi tercihleri doğrultusunda fiat veya kripto para olarak işlerinin karşılığını alacaklardır.

Cryptoassist’in yukarıda sayılanlar dışında daha onlarca farklı bileşeni bulunmaktadır. Her bir bileşen bir sorunun çözüme odaklanmıştır ve kripto kullanıcıları için büyük kolaylıklar sunmaktadır. Projedeki diğer harika bileşenleri görmek için lütfen buraya tıklayınız.

CRYPTASSIST TOKEN VE ICO

Cryptassis Tokeni ksıaca CTA olarak ifade edilmektedir. ICO ve Ön Satış sırasında maksimum 6.75 B CTA satılacaktır. Ödül programı için 2,5 B CTA, takım için 1.5 B CTA ve Airdrops, reklam ve promosyon faaliyetleri için ise 1.725 B CTA ayrılmıştır. ICO satışları 28 Haziran itibariyle başlamış olup 11 Ağustosa kadar devam edecektir. 1 CTA değeri 0,05 ABD doları olarak belirlenmiştir. Proje için Hardcap: 236,25 M Dolar iken Softcap ise 36.98 M Dolardır.

Bu arada çok önemli bir detay olarak, Cryptassist çevreye karşı sorumlu duruşunu göstermek için, ICO gelirlerinin yüzde 1'ini seçilmiş bir ormanlaştırma projesine ve yine yüzde 1'ini de bir Okyanus Koruma Örgütü'ne bağışlayacaktır.

crpytassist ico.png

TAKIM

Proje ekibini genel olarak incelediğimizde iş geliştirme, pazarlama ve iletişim alanlarında oldukça etkileyici bir kariyere sahip olduklarını görmekteyiz. Ayrıca birçok ekip üyesi devlet tarafından finanse edilen hükümet projelerinin danışmanlığı yanı sıra büyük şirketlere de uzun yıllar danışmanlık yapmışlardır. Yine ekip üyeleri genel olarak blockchain teknolojisi, kripto para birimleri, yeni çıkan teknolojiler ve mevcut sistemlerin geliştirilmesi konuları hakkında bilgi ve tecrübe sahibidirler.

cryptoassist team.png

cryptoassist team2.png

cryptoassist partner.png

SONUÇ

Cryptassist, web sayfasında yer alan sloganda da geçtiği gibi ihtiyacınız olan her şeyi karşılamak için eşsiz bir platformdur. Amacı, kripto topluluğunun yararına hizmet eden eşsiz, erişilebilir ve oldukça başarılı bir platform ortaya koymak olan ekibin gayet başarılı bir işe imza attıklarını söyleyebiliriz. Siz de bu çok eşsiz platformda yer almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki bağlantıları ziyaret edin.

Platform/projeye ilişkin kaynaklardan yapılan inceleme olup, yatırım tavsiyesi değildir

Website https://www.cryptassist.io
Whitepaper https://www.cryptassist.io/assets/downloads/whitepaper.pdf
Facebook www.facebook.com/cryptassistcoin
Twitter www.twitter.com/cryptassistcoin
Youtube https://www.youtube.com/c/CryptAssistCoin
Instagram https://www.instagram.com/cryptassistcoin/
Medium https://medium.com/@cryptassistcoin
Reddit https://www.reddit.com/r/CryptAssist/
GitHub https://github.com/Cryptassist/Cryptassist/tree/master/doc
LinkedIN https://www.linkedin.com/company/cryptassist/
Telegram Channel https://t.me/cryptassistofficial
Telegram Group https://t.me/CryptAssistCoin
Bitcointalk ANN https://bitcointalk.org/index.php?topic=4553885.0
Bitcointalk Bounty https://bitcointalk.org/index.php?topic=4563578.0
Email [email protected]
Author:
BTT Username: altcoinn
BTT Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2091958

Sort:  

Cryptassist platformu kripto paralara dair birçok uygulama sanıyor. Ben içlerinde özellikle CryptoGo olayını merak ediyorum.

Platform kripto uzmanı veya acemi olması fark etmeksizin kripto para dünyasını herkes için kolaylaştıracaktır.

Cryptassist platformu ile 50 farklı kriptoparanın ticaretini yapabilirsiniz

bu platform kripto uzmanı veya acemi olması fark etmeksizin kripto para dünyasını herkes için kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış olması her çözümü tek bir platform çatısı altında toplaması çok başarılı olmuş..

Bir kripto yatırımcısının ihtiyacı olan tüm özellikleri tek çatı altında toplayan başarılı bir proje . Ico derecelendirme sitelerinden projenin aldığı puanlar bunu destekler nitelikte

Cryptassist app tarafından sunulan hizmetlerin çoğu kullanımı ücretsiz olacak ve ticaret uyarıları, Cryptstarter ve OTC Exchange gibi diğer özellikler, çok makul bir maliyetle kullanım başına ödemeyle kullanılabilir olacak.

Proje, kripto paralara ilişkin her şeyi bir araya getirmiş, bu bakımdan son derece akıllıca, ICO süreci de başarılıymış.

piyasaya yeni girecek olan yatırımcıların tek bir paltform aracılığıyla işlerini kolaylaştıracak bir proje. gelecekte büyük umutlar vaat edeceğini düşünüyorum

ALL in one tarzı kripto projeleri çok populer. detaylı kurgusuyla cryptassist aralarından sıyrılacak gibi duruyor.

Coin Marketplace

STEEM 0.27
TRX 0.12
JST 0.032
BTC 66278.74
ETH 3072.53
USDT 1.00
SBD 3.68