Bitomat Warszawa

in #bitomatlast year (edited)

Bitomat Warszawa

Bitomat Bitcoin ATM - Shitcoins.club

Warszawski bitomat Shitcoins.club znajdujący się na ulicy Płockiej 39 to miejsce, w którym wypłacisz swoje pieniądze o każdej porze dnia i nocy, ponieważ bitomat działa dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki temu nie jesteś ograniczony ściśle określonymi godzinami otwarcia.

Widok na bitomat Bitcoin na ulicy Płockiej w Warszawie z przeciwnej strony ulicy:

6289f5d49a52f616666ea34b_photo_2022-05-20_13-03-36 (2).jpg

Bitomat znajduje się obok bramy otwierającej się na ulicę Rabsztyńską. Charakterystyczny znak obok bramy, oraz sama brama, pomogą Ci zobaczyć lokację bitomatu już z daleka. Jest otwarty 24/7.

Jak anonimowo kupić lub sprzedać Bitcoin w Warszawie w punkcie Bitomat

To, o czym warto wspomnieć, mówiąc o bitomacie w Warszawie na ulicy Płockiej 39 to fakt, że weryfikacja dokumentu przy wypłacie jest wymagana dopiero powyżej 1000 Euro lub 15 000 EUR dla wielu transakcji niepowiązanych pod rząd. Ponadto, bitomat na ulicy Płockiej umożliwia również zakup (za EUR, GBP, PLN oraz USD) lub sprzedaż (za PLN), walut takich jak:

  • BTC
  • ETH
  • LTC
  • USDT

Oprócz wyżej wymienionych walut, które można dostać na miejscu, oficjalna strona internetowa operatora bitomatu Shitcoins.club oferuje również zakup oraz sprzedaż kryptowaluty TRX (Tron). Prowizje wynoszą od 0% (podczas prowizji) do 8%. Więcej dowiesz się na stronie Bitomat Warszawa.

Widok wewnątrz bitomatu Bitcoin w Warszawie:

6289f69638db657b3a0b4fb1_photo_2022-05-20_13-01-51.jpg

Lokalizacja z bitomatem umożliwia wejście tylko jednej osobie na raz, lub jednej grupie. To oznacza, że podczas przeprowadzania transakcji jesteś bezpieczny. Więcej zdjęć punktu Bitomat Warszawa znajdziesz na www.bitomaty-warszawa.pl

Jak dojechać do bitomatu w Warszawie na Płockiej 39?

Najłatwiejsze rozwiązanie, to po prostu uruchomić nawigację do bitomatu Bitcoin za pomocą tej lokalizacji Google:

Bitomat Warszawa na Mapach Google.

  • Bitomat Bitcoin ATM - Shitcoins.club
  • Płocka 39, 01-231 Warszawa
  • 728008004

    Aby dotrzeć do bitomatu, należy kierować się wzdłuż ulicy Płockiej w stronę ulicy Górczewskiej. Bitomat na Płockiej 39 znajduję się tuż za skrzyżowaniem z ulicą Rabsztyńską. Jeśli poruszasz się komunikacją miejską, możesz postawić na metro, ponieważ niedaleko celu znajduje się przystanek METRO MŁYNÓW. Kolejną opcją na dotarcie na Płocką 39 jest linia tramwajowa numer 10, która zatrzymuje się na przystanku METRO PŁOCKA 04.

Pozostań na czasie z promocjami w bitomatach w Warszawie

Lubisz być na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut i bitomatów? Chcesz wiedzieć pierwszy o nowych promocjach i konkursach? Śledź social media operatora.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym bitomacie? Zajrzyj na stronę Bitomaty Warszawa poświęconą w całości tym urządzeniom.

Chcesz zobaczyć inne lokalizacje bitomatów Polsce? Zajrzyj na stronę Bitomaty - lista i mapa wraz z godzinami otwarcia, zdjęciami i stanem środków.

Sort:  
Loading...

You've got a free upvote from witness fuli.
Peace & Love!

Bitomaty w Warszawie podczas promocji mają prowizję 0%. Taka promocja ma miejsce na przykład dzisiaj - 04.10.2022.
Uploading image #1...

This is a one-time notice about a free service on steem.
There are communities that help support the little guy 😊, you might like ours, we join forces with lots of other small accounts to help each other grow!
Finally a good curation trail that helps its users achieve rapid growth, its fun on a bun! check it out. https://tinyurl.com/4sdhnm6h

This is a one-time notice about a free service on steem.
There are communities that help support the little guy 😊, you might like ours, we join forces with lots of other small accounts to help each other grow!
Finally a good curation trail that helps its users achieve rapid growth, its fun on a bun! check it out. https://tinyurl.com/4sdhnm6h

Coin Marketplace

STEEM 0.25
TRX 0.10
JST 0.031
BTC 37885.59
ETH 2045.82
USDT 1.00
SBD 4.79