Kaip įsigyti bitkoinų? Ir kaip juos pakeisti į Cardano ar kitą kriptovaliutą, turinčią didelį potencialą augimui!

in bitkoinai •  last year

bear-moon-2.jpg

Nespėjote į Ripple traukinį, bet norite skristi į Mėnulį (uždirbti 1000 proc. pelną)? Viena ausimi girdėjote, kad Cardano (ADA) kriptovaliutai žadama didelė ateitis, mat prie jos triūsia dalis žmonių, dirbusių kuriant Etherium, nes developerių vizija – savotiškas „app store“ tik valiutoms, bet ne programėlėms? Šiaip ar taip, jūs veikiausiai norite Cardano, o jei norite ir nežinote kaip jos gauti – šis gidas kaip tik jums! Bet ir nenorite, vadovaudamiesi šiuo gidu galėsite įsigyti kurią tik norite kriptovaliutą, visai nesudėtingai!

1 žingsnis Užsiregistruokite ir susikurkite paskyrą Binance tinklalapyje ir grįžkite prie instrukcijos kai tą padarysite. Nepamirškite įgalinti Two Factor Authentication (2FA) apsaugos jūsų paskirai, mat taip piktavaliams į ją patekti bus gerokai sudėtingiau.

2 žingsnis Sužinokite savo Bitcoin piniginės adresą spausdami Funds ir iškart po to – Deposits & Withdrawals meniu punktus tinklalapio viršuje dešinėje. Jei viską atlikote teisingai, pamatysite kažką tokio:

Screen Shot 2018-01-02 at 16.12.21.png

Tai sąrašas visų skirtingų valiutų, kurias galite įsigyti ir laikyti šioje kriptovaliutų keitykloje. Kad sužinoti savo Bitcoin piniginės adresą, suradę BTC / Bitcoin valiutų sąraše, spauskite Deposit mygtuką greta.

Pamatysite kažką tokio:

Screen-Shot-2018-01-02-at-16.12.212222.jpg

Tie skaičiai ir raidės – jūsų Bitcoin piniginės adresas! Juo galite dalintis su visais, norinčiais jums persiųsti bitkoinų. Ar ne šaunu? Sveikinu atvykus į kriptobendruomenę!

3 žingsnis Tačiau norint iškeisti bitkoinus į Cardano valiutą, visų pirma mums reikės įsigyti pačių bitkoinų. Tačiau jei jų jau turite, praleiskite 4-7 žingsnius ir nusiųskite norimą bitkoinų sumą į ką tik sukurtą piniginės adresą. O jei bitkoinų neturite – skaitykite toliau.

4 žingsnis Didžiausia problema su bitkoinais šiandien – jų nėra taip paprasta įsigyti kaip galvojote. Didžiojoje dalyje vietų, kur jis parduodamas registruotis šią akimirką negalima (dėl didelio norinčiųjų skaičiaus), arba registracija trunka itin ilgą laiką tarpą ir t. t. Kita problema – perkant bitkoinus reikalinga jūsų identifikacija, o tam reikia siųsti dokumentus ir vėl laukti laukti laukti. Tad išbandęs ne vieną vietą pirkimui, galiu rekomenduoti Bitpanda tinklalapį, visų pirma dėl to, kad vis dar priima naujas registracijas, o antra – dokumentų patikra netrunka ilgai.

5 žingsnis Užsiregistravę tinklalapyje, pradėkite dokumentų patikrą spaudžiant Verification skiltį kairėje. Dokumentų patikra vyks keliais etapais. Visų pirma pateikiant tokius duomenis kaip gyvenamoji vieta, gimtadienis ir t. t., o baigiasi ji pašnekesiu per WEB kamerą (ar mobiliojo telefono pagalba), kuomet žmogui kitame laido gale parodysite savo ID kortelę ar pasą iš visų pusių ir t. t. Tam sugaišite 10-15 min.! Palyginimui, bandžiau registruotis lietuviškame tinklalapyje, parduodančiame bitkoinus, tai registracijos ir dokumentų patikros rezultatų vis dar laukiu 4-tą savaitę. Rekomenduoju pasiekti „Gold“ registracijos lygį, kad ne tik galėtumėte pirkti bitkoinus už didesnę sumą, bet ateityje galėtumėte gautą pelną paversti eurais savo banko sąskaitoje.

Screen Shot 2018-01-02 at 16.45.03.png

6 žingsnis Laikas įsigyti pačių bitkoinų! Spaudžiame Buytinklalapio viršuje. Pasirenkame, kad perkame bitkoinus ir tam naudojame Visa/Mastercard kaip mokėjimo priemonę. Taip pat galite rinktis ir mokėjimą banko pavedimu, spaudžiant Bank Transfer. Esminis skirtumas – bankinis pavedimas kainuos pigiau, tačiau pinigai į tinklalapį keliaus 3 dienas. Jei nieko prieš luktelėti – siųskite pavedimu. O jei atrodo, kad per 3 dienas bitkoinas pabrangti smarkiai gali (ir už pasirinktą sumą jo įsigysite mažiau), mokėkite kortele. Taip pat yra ir kitos atsiskaitymo galimybės, tačiau didžioji dalis lietuvių jų nenaudoja. Šiaip ar taip, sekančiame žingsnyje patvirtinsite savo pasirinkimą, o dar sekančiame reikės paspausti Finalize, tuomet pažymėti dvi varneles ir paspausti Order with obligation to pay!

Screen Shot 2018-01-02 at 16.56.34.png

7 žingsnis Jei bitkoinų tinklas neapkrautas, perkama bitkoino dalis, ar visas bitkoinas įkris į jūsų sąskaitą per 5-10 minučių, tad galite suspėti pasidaryti arbatos. Jei tinklas apkrautas, ir daug žmonių siunčia bitkoinus (dažniausiai tai vyksta kai bitkoino kaina maža, arba didelė, nes visi skuba įsigyti) – nusiteikite palaukti valandą ar ilgiau. Bet nepanikuokite, jūsų pirkinys niekur nedingo.

*8 žingsnis Kai bitkoinas atsiras jūsų sąskaitoje, laikas jį persiųsti į Binance keitykloje susikurtą Bitcoin piniginės adresą. Priminsiu, jį susikūrėme antrame žingsnyje. Bitpanda tinklalapyje, pagrindiniame puslapyje spauskite Send, tuomet All greta Choose amount (kad išsiųsti visą turimą bitkoinų kiekį). Jei įgalinote Two Factor Authentication (2FA) autentifikaciją Bitpanda tinklalapyje (o tai rekomenduojama), įveskite aktyvų 2FA raktą ir išsiųskite bitkoinus spausdami Send. Beje, iškart po to, keliaukite į savo el. pašto dėžutę ir patvirtinkite bitkoinų išsiuntimą iš Bitpanda tinklalapio.

Screen Shot 2018-01-02 at 17.07.35.png

9 žingsnis Grįžkite į Binance tinklalapį. Spauskite Funds, tuomet History ir laukite bitkoinų. Įprastai jie įkrenta per 5-10 minučių ir atlikta operacija patvirtinama 2 etapais. Luktelėkite kol tai įvyks.

10 žingsnis kai bitkoinai bus jūsų Binance sąskaitoje, laikas juos iškeisti į Cardano (ADA) valiutą, ar kokią tik norite. Tam spauskite Exchange ir Basic. Išvysite tinklalapio dalį pilną skaičių ir grafikų, o žmonės stovintys jums už nugaros galvos, kad esate be galo sumanus :) Jums dabar reikia susirasti Cardano valiutą, kad iškeisti į ją. Tam į paieškos lauką dešinėje įrašykite ada ir paspauskite ant ADA/BTC paieškos rezultatuose.

Screen Shot 2018-01-02 at 17.13.12.png

11 žingsnis Įsitikinkite, kad matote Buy ADA greta BTC (Bitcoin) limit ekrano centre. Spauskite mygtuką apačioje Market ir 100%. Tai reiškia, kad keičiate 100 proc. turimų bitkoinų į Cardano valiutą. Jei norite iškeisti ne visą sumą, o pvz. tik pusę (nes likusią dalį keisite į kažką kitko), spauskite 50%. Jei norite dar tiksliau, įveskite sumą patys. Įvedus sumą, pamatysite kiek vienetų Cardano valiutos jus gausite mainais į bitkoinus, tad belieka paspausti Buy Ada. Jei norite kitos valiutos, tiesiog išsirinkite kitą valiutos porą, kad iškeisti bitkoinus į ją.

Keletas populiariausių: Tron (TRX/BTC); Ripple (TRX/BTC); IOTA (IOTA/BTC); VERGE (XVG/BTC); QTUM (QTUM/BTC), **ETHLend (LEND/BTC) ir t. t.

12 žingsnis Sveikinimai! Jums viskas pavyko, jei paspaudus Funds, o tuomet Deposits & Withdrawals – pamatysite pokyčius. Beje, kad nerodyti piniginių, kur nėra jokių valiutų, pažymėkite Hide small assets.

Dabar belieka laukti kol norima valiuta pabrangs tiek, kad jūs pradžiugintų. Iškeisti ją į bitkoinus, siųsti atgal į Bitpanda ir iš ten pervesti pinigus į jūsų banko sąskaitą. Aš asmeniškai tikiu (bet galvokite savo galva ir nelaikykite mano patarimų – finansiniais patarimais), kad Cardano iki metų galo gali pabrangti iki 5 JAV dolerių už vieną vienetą. Tad investavus didelę sumą, galima ir lamborghini, ir svajonių namą įsigyti. Tačiau, belaukiant 1000 % augimo, būtina žinoti, kad valiutos svyruoja ir kartais labai smarkiai, tad vieną dieną Cardano kaina gali imti ir nukristi. Ką tuomet daryti? Visų svarbiausia – nepanikuoti ir neparduoti, galvojant, kad jau čia dabar šakės ir nieko nebebus. Nieko keisto tie svyravimai, jų buvo ir bus, jie reikalingi, kad rinka normaliai funkcionuotų, tad nepanikuokite ir laukite kol kaina grįš. Gal tai truks keletą dienų, gal keletą savaičių, o gal keletą mėnesių, bet išlaukę – visuomet raško saldžiausius vaisius, geria šampaną ir atostogauja tropikuose.

9.jpg

P. S. Beje, nebūtina Cardano valiutą saugoti Binance saugykloje, galite atsisiųsti oficialią programėlę valiutos saugojimui savo kompiuteryje. Šioji vadinasi Daedalus Wallet. To privalumas, jei kompiuteris, kuriame saugosite neprijungtas prie interneto – jokie programišiai jūsų pinigų nepavogs.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Well done.
Esu nustebintas . Tokio ilgumo straipsnį parašyti ! Ir viskas lietuviškai.
Kalba, kurią čia steemit'e supranta gal vos 0.005% dalyviu.... ?
Pagirtina vistiek. Per šį str. daugiau steemit Lietuvos narių viens kitą susitiks. O laikui bėgant išmoksite ką daryt apsimoka, ir ko čia daryt tiesiog neverta.

·

geras, smagu pasimatyti!

beje, iš Jūsų 5 tagų tik vienas "cardano" gal šio to vertas. Visi 4 likusieji - visiškai beprasmiai, jie jokios naudos nei jums nei šiam postui neduoda. Lietuvių steemite registruotų spėju yra gal koks 60-80, o aktyvių tik gal 20, ar 30 maximum. Pamirškit savo provincialumą - tai juk GLOBALUS dalykas. Tik jei šitai visą laik atminsit - galit tikėtis kokios nors sėkmės.

Išsamus straipsnis! Tuoj Lietuvių bendruomenę Steemite sukursim :)

Labai taikli ir aiški informacija. Manau, jog verta idėti šiek tiek pastangu, atverti akis apie naujienas paprastiems žmonėms, ypatingai tokiu laiku, kai informacija ir technologijos begalo sparčiai tobūlėja. Šaunuolis!

Citata: "Tad investavus didelę sumą, galima ir lamborghini, ir svajonių namą įsigyt" Turint didelę sumą ir taip galima įsigyti tiek namą, tiek padorų automobilį :) O investavus į kažkurią kripto valiutą, gali likti ir be namo, ir be automobilio, ir be pinigų. Bet kad crypto - tai ateitis, tai irgi faktas. Patartina kiekvienam pabandyt "pasižaist" su kriptovaliutomis, tad šis straipsnis kaip tik pradedančiam.

·

niekaip neįmanoma likti nei "be namo, nei be automobilio", jei viska darysi su galva. Kaip galima likti, jei i tai sudesi tik kokia 100 EUR? Na, gerai , kad ir 1000 EUR?
Visad sakiau - i crypto protinga deti 0,5-10 proc savo valdomo VISO kapitalo. (ypatingiems ekstremalams leistina iki 20 proc)
JEI daugiau Ar mažiau už šį 0,5-10 intervalą - jau galima nesunkiai įrodyt kad daroma kvailystė.

vincentb upvote baby workin it today