Sort:  

Wychodzi na to, że z bitcoinem jest jak z porno? Ja nie wiem, ale tajemniczy kolega wszystko wie i może się wypowiedzieć?

Bikont Piotr, krytyk kulinarny - podobało mi się :P

Wygląda na to, że jakaś tam świadomość w narodzie jest :)

Nie spodziewałbym się że aż tyle osób wie co to jest.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nawet jeżeli ktoś dokładnie nie wie jak działa bitcoin, to fakt, że ludzie o nim już w ogóle wiedzą, jest naprawdę znaczące.

Oczywiście, lepiej by było, gdyby ludzie słyszeli o wszystkich aspektach bitcoina, nie np. o tym, że hackerzy żądają bitcoinów w zamian za odszyfrowanie dysków, zaszyfrowanych przez wirusa... z drugiej strony, nawet takie wiadomości zaszywają w głowie myśl, że skoro hackerzy chcą okup w tym, to jednak to jest coś tam warte.

Jeszcze masę czasu minie zanim wiedza o tym stanie się powszechna, ale naprawdę nie jest źle! :)

Taki protip do sond.

Ludzi będą cie traktowali poważniej, gdy będziesz miał mikrofon w ręku z logiem najlepiej. I w cale nie musi działać. Tak też działa duża kamera. :D Fajny materiał, nieźle zrealizowany.

Ja bym jeszcze dodał, żeby zdjąć czapeczkę z daszkiem.

ale owa czapeczka to wręcz manifest polityczny. "UASF" nie zauważyłeś? :)

Zauważyłem, ale dla mnie czapka z daszkiem w trakcie rozmowy to synonim braku kultury.

A dla mnie taki komentarz to czerpanie detali :P

I tak masz u mnie szacunek za swoje filmiki. A się czepiam, bo się lubię czepiać :)

Ciezko znajomych przekonac do takiej waluty, niektorym tlumaczylam godzinami, kazalam czytac artykuly, ogladac filmiki .. biale na czarnym jak wymienic to na nasza walute ... bo oczywiscie znajomi jak kasy w reku nie trzymaja to juz nie kasa ...ale i tak nie przebilam sie jeszcze .. czesto gesto odpowiedzi byly az zadziwiajace i to od mlodych ludzi... " nie bede sie pakowal w jakies gowno" w tym momencie rece mi opadaly i odechciewalo mi sie juz takim osobom cokolwiek tlumaczyc ....

Coin Marketplace

STEEM 0.17
TRX 0.03
JST 0.044
BTC 10933.85
ETH 380.06
USDT 1.00
SBD 0.98