Octobit Çoklu Kriptopara Online Cüzdanı

in #bitcoin3 years ago (edited)

DQmQeiJnWESQz9fjqhU7iWxVonZkvwtDobB9WoQmpMrUx3V.png

Octobit nedir?
OctoBit, anında değişim ve minimum komisyonlarla kripto para birimi için çok-paralı bir çevrimiçi çantadır. 2018'in başından beri, kripto paraların % 98'i düştü. Daha sonra şirketler tarafından ICO'dan alınan para miktarını azalttı. Bu, er ya da geç olması gereken nesnel bir süreçtir. Şişirilmiş balon hızla sönmeye başladı; Sonuç olarak, çok sayıda piyasa katılımcısı hiçbir şey bırakmayabilir. Bu, ICO pazarının çöküşü anlamına mı geliyor? Tabiki Hayır Pazar gelişiyor. Önümüzdeki aylarda “fikir için para toplayan” proje sayısı hızla azalacak. Bunun yerine, pazara giren bitmiş ürünle birlikte, paranın yaratılması için değil, pazarlama, tanıtım ve ölçeklendirme için gerekli olan şirket sayısını artıracaktır.

OctoBit, bu iki ürünü içeren eksiksiz bir Platform sunmaktadır:

  1. Çok paralı kripto cüzdanı.
  2. Kripto para piyasası için kendi reklam platformu

OctoBit.IO sadece sıradan bir online kripto cüzdanı değildir. Sundugu hizmetler arasında kullanan insanlara belirli oranlarda kar payıda sağlamaktadır. Bu işlev daha önce ortaya çıkarılan hiç bir Kripto cüzdan şirketi tarafından teklif edilmemişti o nedenle alanında bir ilktir.

Tek bir proje altında geliştirilen iki hizmet, büyük bir rekabet avantajı ile OctoBit sayesinde işleme alınmıştır. Bugün, kripto para piyasası ve blokzinciri uygulamaları için tasarlanan tek bir reklam hizmetinin kendi cüzdanı yoktur. Reklamverenler, her defasında aktarımlar, komisyonlar ve dönüşümler için para harcamak ve komisyon ödemek zorunda kalmaktadır, çünkü sitelerin % 95'i yalnızca BTC ve ETH'yi kabul etmektedir. OctoBit, çok paralı cüzdanımız üzerinden reklam ödenirse, tüm reklamverenlere % 2 oranında ek indirim sağlar. Bu nedenle, çok sayıda yeni reklamvereni OctoBit hizmetine çekiyoruz ve ciroyu ve gerçekleştirilen işlemlerden alınan ücretin boyutunu büyük ölçüde artırıyoruz.

Proje takımı:
Octobit Takımının ana görevi tamamen yeni bir şeffaf ürün yaratmaktır. Tüketiciye berrak araçlar ve en kapsamlı fırsatlar sağlamak. Seçim ve eylem özgürlüğü vermektir.

DQmXM7sKSqL6xh19dnbcq654QmcNfdKypZuL6RQdKJDX3fK_1680x8400.png

Token Detayları:
OctoBit Coin (OCTO), Internet ve gerçek dünyadaki çeşitli mal ve hizmetleri özel yazılım kullanarak ödemek için kullanılabilen, merkezi dağıtılmış dijital bir kripto para birimidir. OctoBit paraları Ön-ICO ve ICO'ya yerleştirilecektir. Toplam stoğu sabittir. Her iki yerleşim yerinde de satın alınmayan tüm bozuk paralar yok edilecektir. Ve bir daha asla üretilmeyecek. Paralar Ethereum akıllı sözleşmesi tarafından verilir. Sabit sayıda OCTO madeni, alıcıya, çok cüzdanlı ve OctoBit reklam platformu hizmetlerine olan talebi arttıkça fiyat artışını garanti eder.

Yaklaşık 100 milyon Token çıkarılacak. Satış dönemleri iki aşamaya ayrılır: Ön ICO ve kamu satışı sırasında. Ön ICO, 1 ila 20 Mayıs 2018 arasında 200.000 $ 'lık fon toplamak üzere gerçekleştirilecek. Kamu satışı 1 milyon ABD Doları tutarında fon toplamak için 1 Haziran - 20 Haziran 2018 arasında yapılacaktır. 1 Octo, 0,12 $ için işlem görüyor.

Token OCTO
PreICO Mayıs 1 - Mayıs 20
ICO Haziran 1 - Haziran 20
1 OCTO Tokeni = 0.012$
Platform Ethereum
Kabul edilen para birimleri : ETH,BTC, USD
Minimum Alım miktarı: 100 USD
Soft cap 200.000 USD
Hard cap 1.200.000 USD
Whitelist/KYC KYC & Whitelist
Yasak Bölgeler : USA

Daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz ;
Website: https://ico.octobit.io/
Whitepapper: https://www.globalreit.io/whitelist
Telegram Group: https://web.telegram.org/#/im?p=@OctoBitIO
Twitter: https://twitter.com/OctoBitIO
Facebook: https://facebook.com/OctoBitIO
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3345228
Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3352155.0

The bitcointalk name: Rhego
Bitcointalk Profile link :https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1104013