HexCash - Merkezi Olmayan Kripto Fon Yönetimi

in #bitcoin3 years ago (edited)

Herkese merhaba, Hexcash projesi hakkında tanıtmak istediğim bu yeni makaleme hoşgeldiniz. Projenin ismi HexCash, Gerçekten Dağıtılmış Kripto Fon Yönetimi Programı olarak geçiyor. HexCash, Yatırımcılar ve Fon Yönetimi Programı arasında sorun çıkaran güvenilirlik boşluğunu çözmeyi amaçlamaktadır. Ethereum Blockchain Sistemi üzerine inşa edilen HexCash, tüm Cryptocurrency tabanlı Finansal Programlarda bir endüstri standardı olan Ethereum Blockchain System ile oluşturulmuş ve barındırılmıştır. ERC20 Token Standardı: ERC20, akıllı kontratlar için HexCash ile yatırılan fonunuzun benzeri görülmemiş bir güvenceye sahip olmasını sağlayan bir standarttır. Akıllı Sözleşmeler, HODL Ödül Sistemi ve Kripto Borsasına dayandırılmıştır: HexCash Fon Yönetim Sistemi, herkese açık Blockchain Sisteminde HexCash Tokenleri tutarken size kazanç sağlayacak şekilde programlanmıştır.

Finansal programlar da her zaman güven sorunu vardır. Blockchain teknolojisine dayanan çok şey tecrübe ettik. Ama gerçekten blockchain tabanlı değillerdi. Blockchain destekli finansal sistemlerin arkasında daima merkezi bir sistem var. Ama Hexcash hepsinden tamamen farklıdır. Hexcash gerçek blockchain tabanlı finansal
sistemdir. Hexcash'ın arkasında merkezi bir sistem yoktur.

DQmYexrRt6kmuwusXdPyCYcKYT6HUjirp6L94ZuuqQVHv9o.png

Peki Neden HexCash ?
Son zamanlarda Kripto para piyasalarındaki önemli artışlar insanların ve yeni oyuncuların ilgisini hayli çekmekte oldugunu görüyoruz, hergün yeni projeler vaatler çıkıp fonunuz için eşsiz getirileri garanti eden her türlü yatırım programını önünüze sunuyor. Bu tür programların bir kısmı , yatırımcıların, başka bir deyişle güvenilir fon büyüme programlarından uzaklaşmasını sağlayan Ponzi şemalarıydı ve HexCash, Yatırımcılar ve Fon Yönetimi Programı arasında büyük bir sorun veren güvenilirlik boşluğunu çözmeyi hedefliyor.

Bu safhada kripto-para birimin genel olarak kabul görmesinin önündeki sebeplerden biri, BTC tarafından yönetilen kripto pazarında, birkaç büyük borsaya sahip olan büyük miktardaki para birimlerini kontrol eden bir kaç hedge fon yönetimi uzmanı tarafından yüksek düzeyde kontrol edilen, benzeri görülmemiş bir dalgalanmadır.
Merkezi olmayan para biriminin ana düşüncesi, endüstrinin öncüleri tarafından yenilgiye uğradı.
Kripto Piyasasının bir sonraki aşamasının tüm dünyadaki yatırımcıların kritik kitlesini oluşturan düzenli yatırımcılara ait olması doğaldır. Bu yatırımcılar küçük fonlar taşımakta ve düşük getiri oranıyla düşük riskle yatırım yapmakta, ancak düzenli olarak talep etmektedirler.
Ortalama Yatırımcının Hedefleri (show with iconography)
● Ortalama bir çalışan kişi X para miktarını biriktirir. Yatırım aracından geri dönüşün % Y'ini istiyor.
○ Yatırım geri dönüşü: Y%, Sabit Mevduat Hesabının Faiz Oranından en az daha fazla olmalıdır.
○ Risk: Yatırım aracı, X miktarını riske atmamalıdır.
○ Likidite: Yatırımcı herhangi bir noktada X + Y% tutarını çekebilmelidir.

Çoğu durumda, ticaret yapanlar ve hizmet sağlayıcılar, nakit kayıpları, fiyat dalgalanmaları ve yasal düzenleme sorunları nedeniyle ortaya çıkabilecek riskleri önceden tahmin edememe riski nedeniyle kripto para ödemelerinde tereddüt ederler. Yönetim, pazarlama ve finansal becerilerin eksikliğiyle bütünleşen bu öngörülemezlik, tasarımcıların ve topluluk üyelerinin kitleler için çok sayıda arzu edilen özelliği veya hizmetleri ölçeklemelerini önlemektedir.

HexCash, tüm Kripto Para tabanlı Finansal Programlarda bir endüstri standardı olan " Ethereum Blockchain System" ile oluşturulmuş ve barındırılmıştır. HexCash, Yatırımcılar ve Fon Yönetimi Programı arasında sorun yaratan güvenilirlik
boşluğunu çözmektedir.HexCash sisteminde yatırılan fonlar, satın alma sırasında başlatılan ana sözleşmenize göre sizin kontrolünüz altında kalır.

Toplam ve Genel Arz Miktarı ;
HEXCASH Token toplamda sadece 40 milyon adetle sınırlı kacaktır ; Bu, deflasyona dayalı bir ekonomik sistemi andırıyor. Token sayısı aynı kalacaktır, talep artışından sonra HEXCASH Token fiyatı artacaktır. Ekip Yeniden token üretimi veya ekleme gibi bir durumun olmadığını özellikle belirtmiş zaten.

DQmRcFJti4ti2hgb4PpxBdZ6W9KFvK7U7oJucj94C8vHyJ4.png

Bu projenin gelişimine katkıda bulunmak veya proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki Bağlantılardan bazılarını ziyaret edebilirsiniz:

WEBSITE :https://www.hexcash.com/
ONEPAGER :https://www.hexcash.com/whitepaper.pdf
TWITTER :https://twitter.com/hexcashofficial
TELEGRAM :https://t.me/hexcash

The bitcointalk name: Rhego
Bitcointalk Profile link : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1104013