EINC - Uygulamaları , Yönetmek ve Çalıştırmak için Benzersiz Protokoller Oluşturma

in #bitcoin3 years ago (edited)

EtherInc nedir?

EtherInc veya einc, merkezi olmayan uygulamaları ve kuruluşları oluşturmak, yönetmek ve çalıştırmak için benzersiz protokoller oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Bu blockchain çözümünün amacı, dünyanın dört bir yanındaki girişimcileri kısıtlamalardan, maliyetli ve uzak aracılardan merkezi olmayan şirketleri inşa etmek ve işletmek için güçlendirmektir. Bu işbirlikçi yaklaşım, ürüne daha fazla değer katmaya yardımcı olacak ve şirketin güvenini ve esnekliğini artıracaktır. EtherInc, bu temel hizmete ihtiyaç duydukları her yerde, girişimcilere dünya çapında ulaşılabilir olmayı amaçlamaktadır.

DQmQgv467HGUdho96w3qCPUMsY45Lx257oZNQxwJMuZ4miz.png

EtherInc Ethereum Kripto Blokzinciri Çatal’ı Nasıl Çalışır?
EtherInc, dahili bir programlama diline sahip bir blokzinciri ağı içeren kapsamlı bir soyut temel katman olarak adlandırılabilecek yapıyı oluşturmayı başardı. Bu, ekosistemdeki herkesin kendi mülkiyet kurallarını, durum geçiş işlevlerini ve işlem biçimlerini ayarlayabilecekleri akıllı sözleşmeler ve diğer merkezi olmayan uygulamalar oluşturabileceği anlamına gelir. Bu platform, özellikle kullanıcıların hızlı bir gelişim süreci aradığı ve farklı uygulama yeteneklerinin verimli bir şekilde etkileşime girdiği durumlarda merkezi olmayan uygulamalar yapmak için çok yararlı olacaktır.
DQmciYdYRi6VTDnS11y21Z9vbxACU9c8n5pDXguEsVbTWwf_1680x8400.png

Aşağıdaki resimde belirtildiği gibi, başlangıcı çevreleyen tüm maliyetler ve karmaşıklıklar bir çok olanağı kaçırmaya zorlamıştır. EINC, yeni bir başlangıç oluşturmak için tüm yasal, operasyonel ve finansal gereksinimleri ortadan kaldırır. Şirketinizi başlatmak için yapmanız gereken tek şey önce bir isim seçmektir ve bundan sonra hemen blokzinciri şirketinizi kurabilirsiniz. Ardından, kurucu üyeler ekleyebilir ve ardından ekibinize rol atayabilirsiniz. Hepsi bu kadar basittir.
DQmX4f5boBcBgFdXizQSG4GfXL3HoqUqNdGmxTvM3HGSXe2.png
Ekibinizi oluşturmanın bir parçası olarak, EINC, kurucu ekibinize, yüzde paylaşımlarına dayalı benzersiz bir oylama gücü ile hisse vermenize izin verir. Bu, sınır sınırları olmadan mülkiyeti sorunsuz bir şekilde dağıtmanıza olanak tanır ve şirketinize çeşitli uzmanları getirmenizi sağlar. Akıllı sözleşmeler yaparak şirketinizdeki belirli eylemlerin nasıl tetiklendiğini veya karar verildiğini de belirtebilirsiniz.

İşbirliği söz konusu olduğunda, EtherInc, iş sahiplerinin oylama için bir şirket teklifi oluşturabileceği bir oylama platformu sunmaktadır. Oylama işlemi, mümkün olabilecek en güvenli şekilde yapılır. Alınan teklifler daha sonra akıllı sözleşmelere aktarılır, ancak sözleşmedeki tüm şartlar yerine getirildikten sonra başlatılan ödemeler sahiplerine gönderilebilir.

EtherInc'in amacı platformda büyümeye teşvik ettiği bilinen bir başka yöntem de kitle fonlaması için yeni bir protokol sağlamaktır. Token'i belirleyen akıllı sözleşmeleri kullanarak, şirketinizi dünyanın herhangi bir yerinden büyütmek için para toplayabilirsiniz.

WEBSITE :https://einc.io/
WHITEPAPER :https://cdn.einc.io/assets/files/einc_whitepaper.pdf
FACEBOOK :https://facebook.com/eincofficial
TWITTER :https://twitter.com/eIncHQ
TELEGRAM :http://t.me/eincHQ

Bitcointalk User Name : Rhego
Bitcointalk Profil url : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1104013

Sort:  

????

Hello interesting article! I follow you, and you follow me. Let's develop the power of Steemit together, so we can achieve more! Upvoted your post! ;)

this is nice, thank you man.