HUBRISONE BLOCKCHAIN PROJESİNİN İNCELENMESİ VE ICO BİLGİLERİ

in #bitcoin4 years ago (edited)

8SzwQc8j2KJZWBXFXnbnQ1FtoZhRqrTWozhqoqWHpGmpmnYrFaQjthSSjWwqfSpWTHMKrMFhs1wK37rekmaaeKWb4gdygLc711nQchoqMZzQvVvykgv.png

Merhaba ICO ve yeni projeleri incelemeyi seven kripto para kullanıcıları. Bu makalemde bilindik projeler aksine daha kullanılabilir ve günümüz dünyasında şart olan "HubrisOne " projesini sizlere anlatmaya çalışacağım. Projeye geçmeden önce kripto paralarda yaşadığımız bazı sorunları anlatarak, HubrisOne 'nın nelere çözüm olarak tasarlandığını bilmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Kripto para kullanımında genel olarak yaşadığımız temel sorunlar;

Kripto paralar bildiğiniz üzere anında alınamaz ve nakite yani yerel para birimine çevrilemez. Çünkü belirli prosedürleri vardır. Bu prosedürler biraz zahmetli ve kullanıcıları yoran işlemler dizilimidir. Örnek vermek gerekirse istediğiniz bir kripto para var ve bunu satın alıp hesabınızda uzun vadeli ya da belirli fiyata ulaşınca satmayı düşündüğünüzü varsayalım. Ülkemizde bunu yapabilmek için öncelikle olarak yerel bir exchange sitesine kendi para birimimiz olan TL transfer etmeniz gerekir. Transfer edebilmek için oraya üyelik kaydı gibi işlemler tamamlayıp hesabınızın kimlik doğrulamasını tamamladıktan sonra ancak işlem yapabilirsiniz. Ama her exchange platformunda istediğiniz para birimini bulamazsınız. Burada temel coinlerden birini aldıktan sonra almak istediğiniz yere göndermeniz gerekmektedir. Tekrarda yine kayıt , kimlik doğrulama vs işlemleri halletmeniz gerekmektedir. Bunları yaptıktan sonra işlem bitmiyor. Çünkü exchange siteleri hacklenme riski olduğu için güvenilir olan kendinize ait cüzdana transfer etmek zorundasınız. Evet gördüğünüz gibi bir yığın kayıt ve transfer gibi işlemleri yapmak zorundasınız. Bozdurup TL ye geçmek istediğinizde tersi işlemi yapmak zorundasınız. Bu gibi sorunları ortadan kaldıracak ve günlük hayatta hızlı işlemler yapabileceğiniz "Hubrisone " projesinin özelliklerini anlatmak istiyorum.

partner.png

HubrisOne amacı nedir?

HubrisOne kullanışlı Apple, Android destekli bir uygulama ile bir çok özelliği içinde barındıran şifreleme cüzdanı ve geleneksel fiat banka hesabı hayata geçirerek, bankacılık sektörüyle blockchain teknolojisi birbirine entegre ederek iki sektöre köprü olmayı planlamaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte blockchain teknolojisinin daha yaygın kullanılacağını düşündüğümüzde . Hubrisone şimdiden insanların bu teknolojiyi kullanmasını sağlamak için kullanıcı dostu bir cüzdan ve hemen nakte çevrilebilir bir ekosistem amaçladığını söyleyebiliriz. Bu amaçlarını hayata geçirebildikleri zaman kripto para kullanımı daha yaygın hale gelebileceğini söyleyebilirim.

orta.jpg

HubrisOne'nın Temel Özellikleri;

HubrisOne Platformu, kullanıcılara kripto cüzdanında bir banka hesabı benzerliğinde kolayca yeni hesaplar oluşturma fırsatı sunuyor. Bu hesap, İnternet bankacılığında olan bütün işlemleri yaparken ayrıca size para çekme ve yatırma gibi temel işlevselleri yerine getirerek tam anlamıyla kullanılabilir bir teknoloji bizlere sağladığını söyleyebiliriz.

HubrisOne telefon uygulaması ile hem geleneksel bankacılık hizmetlerine yararlanıp hem de kripto para alim-satım gibi işlemleri hızlı bir şekilde yapılacaktır.

Hepsi bir hesapta yönetilen bir Euro, IBAN veya İngiltere hesabına sahip olabileceksiniz.

orta alt.png

HubrisOne ile kullanıcılar hem banka hem de kripto cüzdanlarını yönetebilir ve benzer platformlara nazaran düşük işlem ücretiyle HubrisOne Debit kartını kullanarak dünyanın her yerine transfer yapabilirler.

Son olarak özetlemek gerekirsek;

Kripto para işlemlerinde yasanan temel sorunların çözümünü sağlayarak, geleneksel bankacılık hizmetlerine köprü niteliğinde olacak bir proje yapılmaktadır. İlk basta anlattığım sorunların çözümünü sağlayabileceklerini düşünüyorum. Çünkü şu anda bariz yaşanan sorunları henüz çözebilmiş bir proje olmadığını da hatırlatmak istiyorum. Bu projeyi yakinen takip edip , yapılan güncellemelerle de ilgili de bilgi paylaşımında bulunacağım. ICO'suna katılmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki bilgilerden projenin detaylarına ulaşabilirler.

ico.jpg

HubrisOne ICO ve Token Bilgileri

Token : HBRS

Satış Fiyatı : 1 HBRS = 0.01 USD

Bonus : Var

Bounty : Var

MVP/Prototype : Var

Platform : Ethereum

Kabul : ETH

Minimum Yatırım : 1 USD

Soft cap : 1 HBRS = 100000 USD

Hard cap : 1 HBRS = 6000000 USD

Ülke : UK

Whitelist/KYC : KYC

Yasaklı Ülkeler : USA, China

road map.png

Hubrisone Proje Bilgileri ve İletişim Adresleri

Web : https://www.hubrisone.com

BTT : https://bitcointalk.org/index.php?topic=5091901.0

White Paper : https://drive.google.com/file/d/1enh6bm59MXPMmQ8MVKXs68iShXD45L7p/view

Twitter : https://twitter.com/hubrisone

Facebook : https://www.facebook.com/HubrisOne1

Github : https://github.com/HubrisOne

Telegram : https://t.me/joinchat/GuFq30lo1whgb0DkfjxFyg

Medium : https://medium.com/@hubrisone

Reddit : https://medium.com/@hubrisone

Yazan : Orhan SARIKAYA

Bitcointalk : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2528110

Mew : 0x396352b276F11Cb3E68B61114c5fE69437Fd635a

Sort:  

Bankacılık ve kripto paralar arasında köprü olacak proje gerekli ortam bulmaya çalışacaktır.

Congratulations @orhansarikaya! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 4000 upvotes. Your next target is to reach 5000 upvotes.

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Kripto-iat arasındaki bağlantının kalıcı olarak sağlanması adına güzel bir proje. Teşekkürler yazı için.

Platform geleneksek bankacılık sorunlarına çözüm olmakla beraber hem banka hemde kripto cüzdanınızı aynı anda kullanım imkanı sağlıyor.

Bankacılık ve blockchain sektörünün içiçe olması ileride hayatımıza daha fazla değer katacak ve Hubrisone gibi projelerin değerini de arttıracaktır.

Hubrisone, kripto parayla bankacılık sektörünü birleştiren güzel ve potansiyeli olan bir proje, yatırımcısına kazandıracaktır!

Özellikle partnerlikleri çok kuvvetli bir proje. Umarım başarılı olurlar. Çalışan ekiplerin projelerine her zaman ihtiyaç var.

HubrisOne kullanışlı Apple, Android destekli bir uygulama ile bir çok özelliği içinde barındıran şifreleme cüzdanı ve geleneksel fiat banka hesabı hayata geçirmesi güzel bir uygulama olacak gibi gözüküyor

This post has received a 32.36 % upvote from @boomerang.

İlk olarak gözüme çarpan vizyonunun geniş olması oldu. Geleceği merakla takip edilebilecek bir proje, bekleyip görelim.

bankacılık sektörüyle blockchain teknolojisi birbirine entegre ederek iki sektöre köprü

Kripto para dünyası ile reel piyasayı bir araya getirecek oldukça farklı bir proje . Proje ekibi oldukça başarılı duruyor

Kripto-para yatırımı yapan insanlar olarak hepimiz geleneksel paramızla entegre bir bankacılık hizmeti hayalindeydik. Umuyorum HubrisOne bu hayalimizi gerçekleştirir. Takip edeceğim.

İyi bir ekip ve ortaklıklar iyi başarılı olacağını düşündüğüm bir proje Hubrisone, makale için teşekkürler.

HubrisOne projesi son zamanlarda epey büyük bir hype yakalamayı basardı ve bence basarılı olma ihtimalleri var bence..

Hubrisone geleneksel bankacılık hizmetlerini blockchainle değiştirecek.

Coin Marketplace

STEEM 0.26
TRX 0.07
JST 0.033
BTC 24015.39
ETH 1839.34
USDT 1.00
SBD 3.27