Moja Przygoda z Kryptowalutami

in bitcoin •  2 years ago 

Witam dzisiaj opowiem wam o mojej przygodzie z kryptowalutami.

Jakieś pół roku temu zacząłem interesować się Bitcoinem czytałem wiele artykułów na jego temat .
Na początku niechętnie zacząłem inwestować ale po paru tygodniach coraz bardziej się wgłębiałem w tematyke kryptowalut. Moje pierwsze konto założyłem na giełdzie Bitbay.INFO .Razem z moim kolegą zaczęliśmy wkładać coraz większe sumy pieniężne w kopanie Bitcoin na stronie BitclubNetwork jak na razie mamy zainwestowane ponad 20 tys zł
nasz dzienny zarobek wynosi 32 zł tygodniowy 224 miesięczne 896 a roczne 10752.Gdy moi rodzice dowiedzieli się co robie i naczym zarabiam pieniądze bardzo się zdziwili ,na początku nie mogli w to uwierzyć ale po czasie się przyzwyczaili.
Koledzy z mojej klasy cały czas proszą mnie o poradę w jaki sposób zarabiam taką kwotę pieniędzy nic nie robiąc,ja zawsze się na nich patrze i sie uśmiecham a potem mówię "Pamiętasz jak pół roku temu naśmiewałeś się ze mnie ze inwestuje w jakieś głupie Bitcoiny" a oni zawsze odpowiadali że tak wtedy odpowiadałem i na pytanie w jednym prostym zdaniu jeżeli nie podejmiesz ryzyka nic nie osiągniesz ,dlatego jak chcesz zarabiać duży hajs to zainwestuj w pule wydobywcza Bitcoin , wtedy on sie uśmiecha i idzie dalej.
Na koniec powiem wam jedno zdanie z moich przeżyć bez ryzyka nigdy nic nie zarobisz.

Dziek,i wielkie za przeczytanie mojej historii na temat Kryptowalut mam nadzieje że ci się spodobała i też zainwestujesz w Kryptowaluty.

LINK DO GIEŁDY KRYPTOWALUT BITBAY-https://auth.bitbay.net/ref/czolgus
LINK DO KOPALNI BITCOIN I NIE TYLKO-https://bitclubnetwork.com

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

"Nasz dzienny zarobek wynosi 32 zł tygodniowy 224 miesięczne 896 a roczne 10752.Gdy moi rodzice dowiedzieli się co robie i naczym zarabiam pieniądze bardzo się zdziwili ,na początku nie mogli w to uwierzyć ale po czasie się przyzwyczaili" - kpisz, czy o drogę pytasz?

Ten post wygląda jak zwykłe naganianie i na moje oko to perfidna reklama BitclubNetwork - strony, która już z daleka wydaje mi się mocnym przekrętem.

Witam widocznie źle zrozumiałeś tego posta re reklamuje tutaj BitclubNetwork ani innych stron tylko daje przygład z mego życia pozdrawiam

Niestety, ale myślę, że kłamiesz.

Ja osobiście nie widzę reflinka więc przyjmij radę. Działaj dalej a tu nie wstawiaj linka do tego programu.

ok dzieki za rade