TAKLIMAKAN NETWORK İNCELEME

in bitcoin •  4 months ago  (edited)

PicsArt_03-25-02.27.07.png

Kripto para pazarının hızlı gelişimi benzersiz yatırım fırsatları sağlamaktadır. Kripto para birimleri konusunda sınırlı bilgiye sahip olan bireysel yatırımcıların bu tür fırsatları kaçırmamak ve bu projelere girme koşullarının en uygun olduğu durumlarda umut verici projelere en erken gelişme aşamasında olmaları önemlidir. Kripto para birimi pazarı, oluşumunun en başında yer almaktadır ve çok değişken ve risklidir. Bireysel yatırımcılar genellikle finansal piyasadaki geleneksel segmentlerdeki projeleri değerlendirmek için normalde kullanılan deneyim ve analiz araçlarından yoksundur. Piyasa tecrübesi ve bilgisi olmadan bağımsız ticaret ve bağımsız varlık yönetimi genellikle yatırım yapılan sermaye kaybına neden olur. işte bugün sizlere doğru yatırıma giden yolda yardımcı olacak olan Taklimakan projesini tanıtacağım.

Taklimakan, yeni ve acemi yatırımcılara iyi bir ICO projesi seçiminde yatırım işlemlerinde yardımcı olmak amacıyla duran bir platformdur. Yatırımcıları, şeffaf bir şekilde pazarlanan çeşitli ICO'lara bağlayabilen bir hizmet olan profesyoneller tarafından desteklenen, yatırımcıların güvenilir ICO'lu alım satım işlemlerinde piyasa değerini analiz etmelerine katılabilmelerini sağlar.

Blok zincir sistemi ile desteklenen Taklimakan, yatırımcılara daha güvenli, daha uygun, daha hızlı, daha ucuz ve şeffaf yatırım işlemlerinde yardımcı olacak. bu nedenle, yeni başlayan yatırımcılara kişisel fonların işlenmesinde yardımcı olunacak ve yatırımcıların ticaret fonlarının analizi ve işlenmesinde daha dikkatli olmalarını sağlayacak motivasyonları teşvik edeceklerdir.

Taklimakan Ağı Nasıl Bir Çözüm Öneriyor?

*Ticaret işlemcilerinden gelen sinyallerin, stratejilerin ve önerilerin alınması

*Tecrübeli yöneticiler tarafından oluşturulan yatırım portföyleri

*Kripto varlık pazarının analitik incelemesi ve deneyimli uzmanlar tarafından hazırlanan blok zincirleme proje raporları

*Yeni başlayanlar ve uzmanlar için blok zincir teknolojisi bilgi kütüphanesi

*Kripto para birimleri için döviz kurları davranışları ve diğer analitik ifadeler

2.png

Kripto varlık piyasalarının periyodik, analitik incelenmesi ve platform kullanıcılarına gönderilen deneyimli uzmanlar tarafından hazırlanan blockchain projelerine ilişkin raporlara dayanarak, kullanıcılar en karlı ve doğru yatırım çözümlerini bulabilirler.

Ek olarak, platform, platform önerileri ve kullanıcı oylamalarına göre seçilen deneyimli yöneticiler tarafından oluşturulan bir yatırım portföyü sunmaktadır. Herkes bu portföy için, sermaye artırma amacıyla güven yönetimine katkıda bulunabilir.

Taklimakan Network ayrıca, yeni başlayanların teknolojiyi anlamalarına yardımcı olacak geniş bir açık kaynak kitap, makale ve diğer eğitim materyalleri kütüphanesi ve becerilerini daha da geliştirmek için uzmanlar sunmaktadır.

Taklimakan-6-500x300.png

**Taklimakan Ağı Tokenleri **

Taklimakan Ağı'ndaki tokenler TAN sembolü ile bilinir. Daha önce TKLN isimli bir tokene sahip olan proje bu tokenleri TAN token ile swaplemiştir. Swap sebebi ise TKLN tokeninin akıllı sözleşmesinin bir çok kez kopyalanarak kötü amaçla kullanılması olarak açıklanmıştır. Özellikle Yobit borsasında kopyalanan tokenler işlemlerde kullanılarak fiyatın ciddi düşüşüne sebep olunmuştur.

Yenilenen TAN token ile birlikte bir çok alakasız işlem iptal olacak TAN token tamamen platform işlevlerinde verimli olarak kullanılabilecektir.

Taklimakan Sosyal Medya

*Website: taklimakan.io

*White paper: http://taklimakan.io/taklimakan-whitepaper-eng.pdf

*Telegram : https://t.me/taklimakan_en

*Twitter: https://twitter.com/taklimakan_net

*Facebook: https://www.facebook.com/taklimakannetwork

*Linkedin: https://www.linkedin.com/company/taklimakan-network/

*Medium: https://medium.com/@taklimakan

*Reddit: https://www.reddit.com/user/Taklimakan/

*Btt Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2426759.0

My Btt Username: brkttlv

My Btt Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!