COBO Cüzdan İnceleme

in bitcoin •  3 months ago  (edited)

Blok zincir teknolojisinin ilk zamanlarında kripto para birimi çeşitliliği çok azdı. Blok zincir dünyası ticaret yapmak için tercih edilen bir veya iki kripto para birimi ile sınırlıydı. Ancak 2017’den sonra sürekli değişen ekosisteminde, piyasayı taze ve akıcı tutmak için binlerce alternatif para birimi geliştirildi.

Bu beklenmedik artış başlangıçta bazı cüzdanlar için birçok problem ortaya koydu. Birkaç bağımsız para birimini için kendi algoritmaları, blokları ve işlemleriyle tek bir merkezi ve güvenli depolama birimine entegre etmek kolay bir iş değildi, ancak birçok cüzdan için farklı para birimlerinin entegrasyonu sürekli değişen ekonomiye cevap vermek için önemli bir yenilikti.

Özellikle, hızla gelişen bir endüstri standardı, bir kripto para cüzdanı için mobilite ihtiyacı doğurur. Katılımcılar, hareket halindeyken hem maksimum hareketlilik hem de minimum stres ile birden fazla kripto para birimi portföyünü buundurmanın ve izlemenin bir yolunu ister.

COBO kripto para cüzdanı, kripto para ticareri yapanların kripto varlıklarını yönetmek için harcadıkları çabaları azaltmalarını sağlayan ve şeffaf bir hizmet sunar.

Cobo kripto para cüzdanı, kripto para camiasının gerekli ve yenilikçi özelliklerini bu temel kombinasyonunu kullanımı kolay bir cüzdanda sunmaya çalışmaktadır. Cobo cüzdan, çok sayıda çeşitli kripto para birimi ticarerçisi için benzersiz ve yenilikçi bir cüzdan olarak hızla ün kazanan benzersiz bir hizmettir.

Pek çok kripto para cüzdanında olduğu gibi, Cobo cüzdanda da güvenlik konusu birinci önceliğe sahiptir. Hem tescilli teknolojilere hem de konusunda uzman ve deneyimli bir ekibe sahip olan Cobo, cüzdanlarının hem sıcak hem de soğuk cüzdan koşullarında güvenli ve emniyetli olmasını sağlamayı amaçlar.

COBO kripto para cüzdan platformunu kullanıcılar için daha kolay ve kullanışlı hale getirmek için, COBO Cüzdan projesi ekibi en iyi UI ve güvenlik uygulamalarından yararlanmakta ve bu şekilde platformun işlevselliğinin tümüyle kullanılmasını kolaylaştırmayı hedefler.

COBO ayrıca kripto camiasında çeşitli geçmişlere sahip olan ekibi ile, modern teknolojilerin çeşitliliğindea en iyi olmak için büyümeyi hedefler.

COBO cüzdan kasa hizmeti, COBO cüzdanının tüm kripto varlıklarını güvenli bir şekilde çevrimdışı olarak sakladığı güvenli soğuk depolama birimi olarak hizmet vermektedir. COBO Kripto Cüzdan Kasa hizmeti güvenlik konusunda aşılmazdır ve maksimum güvenliği sağlamak için gelişmiş güvenlik önlemleri kullanır.

COBO cüzdan kasası, sadece Cobo cüzdan tarafından desteklenen çeşitli kripto paraları depolamak için tasarlanmıştır. Askeri sınıf dayanıklılığına sahip sofistike araçlarla inşa edilmiş olan Cobo kasası, banka düzeyinde bir şifreleme yongasına sahiptir. Ek güvenlik için ise çoklu imza özelliği bulunmaktadır.

Bunlara ek olarak Cobo kripto para cüzdanı, POS desteğine sahip olan merkezi olmayan bir uygulama mağazasına da (Dapps mağazası) sahiptir. Cobo Cüzdan ayrıca, kullanıcılarına kripto para biriminlerini tutarak kazanma ve masternode ödülleri kazanma konusunda eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

COBO cüzdan Uygulaması mobil cihazlarda kullanılabilecek olup, kripto varlıklarını saklamak, göndermek, çekmek ve takas etmek için kullanılacaktır. COBO cüzdan Uygulaması Android ve IOS cihazlarında desteklenerek kullanıma sunulacaktır.COBO candy ise (CC), Cobo cüzdanının sunduğu diğer ürün / hizmetlerin yerel tokeni olarak görev yapacak.

COBO CANDY, kullanıcılara ödüllendirici bir sistem olarak hizmet verecek bir kripto para birimidir.Günümüzde, kripto para birimleri her geçen gün daha verimli ve çok yönlü cüzdanlar talep etmektedir.

Cobo kripto para cüzdanı, yenilikçi cüzdanlarında benzersiz özellikler sunmak amacı ile, özellikle, birden fazla kripto para birimi için yıldırım hızında bir transfer sistemisunması, cüzdanın verimliliğinin en önemli göstergesidir.

COBO Sosyal Medya

Website: https://cobo.com
Telegram: https://t.me/cobowallet
Twitter: https://twitter.com/Cobo_Wallet
Facebook: https://www.facebook.com/coboOfficial
Medium: https://medium.com/cobowallet
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/coboofficial
Btt Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5129263
Android App: http://bit.ly/2TPX2hH
IOS App: http://apple.co/2FNP44z

Btt Username: brkttlv

Btt Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @brkttlv! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 6000 upvotes. Your next target is to reach 7000 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

You can upvote this notification to help all Steem users. Learn how here!