BCNEX KRİPTO PARA BORSASI

in bitcoin •  last month 

1_XVQRcHlVNNQKS-HDsKm4Cw.png

Son dönemlerde yaşanan gelişmeler bizlere Blockchain teknolojisinin kalıcı olduğunu gösterdi. Blockchain teknolojisinin teknolojik gelişmeleri herkesi birbirine bağlar ve işlemleri daha elverişli kılar. Bu teknoloji uluslararası alanda hızlı işlemlere olanak sağlar. Blockchain teknolojisinin bizlere sunduğu en önemli ürün ise şüphesiz ki kripto paralardır.

Geçtiğimiz yıl dolaşımdaki kripto para sayısının hızla arttığı artık yeni bir haber değil. Bu doğrudan işlem hacimlerinde buna karşılık gelen bir yükselişe yol açtı. Bazı başlangıç şirketleri, yatırımcılarına tokenler vererek işletmeleri için fon toplamak amacıyla ICO'lara duyulan ilginin artmasına karar verdi. Ayrıca, yeni blok zincirin sürekli olarak açılması da blok zinciri endüstrisini genişletmeye devam ediyor. Her yeni proje, öncekilerdeki eksikliklerden ders alıyor gibi görünse de, her boyutta mükemmelliğe ulaşan herhangi bir blok zinciri göremedik.

Bankacılık yani finans dünyasında internet ile birlikte işler kolaylaşmış olsa da büyük sermayelerin yönettiği bu ekonomik düzende biz müşteriler tabiri caizse sömürülüyoruz. Özellikle sınırlar ötesi para transferleri hem yavaş hem zahmetli hem de bankalar tarafından uygulanan yüksek komisyonlar sebebiyle çok masraflı olmaktadır.

İnternet teknolojisinin geliştirilerek bizlere sunulan son zamanların en önemli teknolojilerinden olan blok zincir teknolojisi finans dünyasında kartların yeniden dağıtılmasına sebep olacak bir dijital kripto para olan Bitcoinin hayatımıza girmesine sebep oldu. Yukarıda bahsettiğim sömürü düzenine bir alternatif olması amacıyla geliştirilen Bitcoin isimli para özellikle para transferleri konusunda yenilikçi çözümler sunmaktaydı.

Bitcoinin değiştirmeye aday olduğu geleceğin farkına varan bir çok girişimci ve şirket ise farklı amaçlar ve çözümler amacıyla kendi kripto paralarını geliştirmişlerdir. Hali hazırda sayısı binleri deviren ve hızla artmaya devam eden kripto para yani bir ekonomi oluşturmuş olup tüm bu kripto paralar kripto para borsalarında ticareti yapılan birer yatırım aracı haline gelmiştir.

Kripto para borsalarda her ne kadar yüksek çapta işlemler yapılıyor olsa da henüz yeni sayılabilecek bu düzenin hızlı gelişimine yeterli cevabı veremeyen bu borsalarda bir takım problemler göze çarpmaktadır.

Kripto para teknolojisi, güvenliği sağlamak, işlemleri azaltmak ve kullanıcılarına güven vermek için geliştirilmiştir. Bu yeni teknoloji ile birlikte, bu beklentileri karşılamak için blok zincir teknolojisine dayanan birkaç borsa platformu oluşturuldu, ancak çoğu platform kullanıcıların beklentilerini karşılayamadı. Bu açığın farkında olan, BCNEX (https://www.bcnex.net/) platformu, ticaret için bir kripto para birimi ve borsa hizmeti ile kripto alanında bir devrim yapmak için hazırlıklarını sürdürüyor.

gPCasciUWmEwHnsXKML7xF4NE4zxEVyvENsPKp9LmDaFv5SXwpF5taxDyGKXBEeZ3uDz9Z88q8ysgcqfs5oXjmMRg6mgErHtsdDHqkGQ45WmkZoUfrzhbMGfMjoadG2s8wQK8RdUYPxscUrq2v.jpg

Bugün incelemekte olduğumuz Bcnex platformu da mevcut kripto para borsalarında yaşanan olumsuzlukların analiz edilmesi ve bu problemlere çözüm üretebilmek amacı ile geliştirilmiş olan bir kripto para borsasıdır.
Şimdi dilerseniz Bcnex borsasının bizlere neler sunacağını inceleyelim.

Bcnex teknolojisi müşterilerine inanılmaz derecede hızlı ve gelişmiş bir teknoloji ile kripto para ticareti yapmayı vaat ediyor. Mevcut borsaların müşterilerine yeterince sunamadığı en önemli hizmetlerden biri olan müşteri desteği en iyi şekilde eğitilmiş çalışanlarca 7/24 hizmet verecek. Buna ek olarak en iyi internet güvenliği uzmanları işlem güvenliğiniz için devamlı hizmette olacaklar. Kolay ve basit bir ara yüze sahip olacak olan Bcnex borsası kullanıcı dostu bir uygulama olarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

3.png

Bcnex platformu için özel olarak geliştirilen Bcnex token ise Ethereum platformunun bir ürünü olup ERC 223 standartlarında geliştirmiş olan bir kripto paradır. Borsa ticaretleri, diğer kripto paralar arasında değişim ve alım satımlarda kullanılabileceği gibi işlem ücretlerini indirimli olarak ödeme konusunda da kullanılabilecektir.

Toplam Bcnex token sayısı 200 milyon adet olup, Bcnex tokenin değerini korumak ve arttırmak amacı ile token yakma işlemleri belirli dönemlerde uygulanacaktır.

BCNEX SOSYAL MEDYA

• Web: https://www.bcnex.net
• Telegram: https://t.me/Bcnex_Official
• Whitepaper: https://www.bcnex.net/BCNEX_WP_ENG.html
• Twitter: https://twitter.com/bcnex_net
• Facebook: https://www.facebook.com/bcnex.net
• Reddit: https://www.reddit.com/user/Bcnex_Official
• Medium: https://medium.com/@bcnex
• Btt Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5111223.0

My Btt Username: brkttlv
My Btt Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!