Еволюцията Биткойн

in #bitcoin8 years ago (edited)

Здравейте на всички! От сега нататък ще поствам основно малки кратки новини свързани с криптовалутите. Първата ми инвестиция в биткойн беше преди точно 4 години и от тогава всичко вече е доста променено. Уверен съм повече от всякога че този нов инвестиционен клас ще промени живота на хората към много по добро. Редом с биткойн и етереум мисля че и стимит има много бъдеще и не смятам да продавам стийм токените а да ги задържа възможно най - дълго.

27749867_2299988743561462_5782222927876418177_n.jpg

Биткойн и криптовалутите могат да бъдет най големия пренос на богатства в историята на човека. От него най вече ще се възползват тези които са на ясно с технологията от рано. Предния такъв голям пренос е бил около 1850 година и е било свързано с намирането на петрол. По това време хората участвали в преноса на богатство са бъдещите шейхове и всичко е било свързано с войни и физическа борба за надмощие. В момента ранно инвестиралите в криптовалути са млади свободно мислещи хора, хора които са против статуквото,анархокапиталисти ,(не тези които рушат и чупят по улиците а такива които не искат да бъдат управлявани и насилствено да им бъдат налагани такси данъци на почти всичко възможно) Тези хора искат свободно да търгуват и да правят голобално бизнес без граници. През последните 200 години хората които управляваха петрола решаваха къде да се насочва паричния поток. Следващите бъдещи шейхове ще са новите криптомилионери и милиардери и те ще са в основата на това как ще изглежда нашето общество.

Sort:  

Много хубав пост,благодаря ,че го сподели с нас.
Поздрави и успех.
01 DQmV3WYFcJgaAdnZ2tU5XHhwfqk132j6X9LFAV2DvM9TdVh.jpg

благодаря ти приятел

благодаря за поста споделям ,твоите виждания учим се вярваме и променяме своята философия.

Супер

тези които създадоха долара ми се струва че създават биткойна

Няма значение кой е създателя на биткойн , той вече няма власт над него, никой няма. Биткойн се управлява от всички които го ползват децентрализирано.

the economist 1988 а това какво е,преди 30 години са знаели

pic-759x500.png

Да това е голямата загадка затова направих видео

Понякога и на мен ми минава тая мисъл през главата. Силно се надявам да грешим

Здравей, напълно съм съгласен с теб. Хареса ми публикацията ти.

Страхотен пост

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 60000.47
ETH 1565.58
USDT 1.00
SBD 0.42