Jak zarejestrować się na giełdzie Binance?

in #binancelast year

Rejestracja na Binance, czyli na największej zagranicznej giełdzie kryptowalut nie jest skomplikowana i tak naprawdę nie potrzebujesz żadnej fachowej wiedzy, by założyć tam konto.

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że na Binance istnieją dwa rodzaje kont - zweryfikowane i niezweryfikowane. Oba są anonimowe, jednakże w przypadku konta zweryfikowanego podajemy różnego rodzaju dane osobowe, co wiąże się z pewnym ryzykiem np. w przypadku, kiedy starasz się zrobić coś niezgodnego z prawem. Jeżeli chodzi o funkcjonalność obu kont, to funkcjonują one dokładnie tak samo - jedyna różnica wiąże się z dziennym limitem wypłat, który tak na prawdę dla większości z Was powinien okazać się wystarczający nawet na koncie niezweryfikowanym.

Jak zarejestrować się na giełdzie Binance?

ZAREJESTRUJ SIĘ NA BINANCE:
https://www.binance.com/?ref=28191927

Kilka słów o rejestracji. W pierwszej kolejności wchodzimy na Binance (klik) i klikamy "register" (jeśli korzystacie z wersji anglojęzycznej) - przycisk znajdziecie w prawym górnym roku. Po chwili pojawi się krótki formularz rejestracji, w którym musice podać jedynie nick, hasło i adres e-mail. Nic, z czym moglibyście mieć jakiekolwiek trudności. Po zatwierdzeniu wyskoczy Wam zabezpieczenie antyspamowe - musicie przesunąć obrazek weryfikacyjny w postaci puzzla na prawą stronę (w wolne miejsce). Gotowe! Maksymalnie po kilku minutach powinniście otrzymać na maila link potwierdzający rejestrację, w który musicie kliknąć i to wszystko.

Wspomnę jeszcze o fajnym sposobie na zredukowanie prowizji, jaką giełda pobiera przy kupnie lub sprzedaży poszczególnych kryptowalut. Jeżeli kupicie giełdowy token BNB i będziecie go trzymać w swoim portfolio, to w cudowny sposób zredukujecie te prowizje do minimum. Polecam to zrobić, szczególnie tym, którzy na giełdę przelewają większe sumy lub grają krótkoterminowo. W razie jakichkolwiek trudności z rejestracją na Binance, służymy pomocą.

Aha! Nie zapomnijcie włączyć 2FA - zabezpieczenia, które znacie z innych stron. Użytkownicy rzadko korzystają z tej funkcji na portalach, ale w przypadku giełdy, na którą przelewacie środki, warto tę opcję zaznaczyć. Po jej zaznaczeniu giełda będzie od Was wymagać wpisania pinu przed zalogowaniem, co znacznie wpłynie na bezpieczeństwo zarówno Waszego konta, jak i środków na nim.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA BINANCE:
https://www.binance.com/?ref=28191927

źródło:
https://binancepolska.blogspot.com