You are viewing a single comment's thread from:

RE: okazjonalne typy "janusza" cz.40

in #betting6 years ago

Ja na bukmacherce sie nie znam, ale zawsze januszuje w poszukiwaniu fortuny obstawiajac na żywo. Szukam meczy ktore sa po 80 minucie i obstawiam, ze wiecej bramek nie wpladnie... I zawsze jakas wpadnie xDD

Sort:

To na szybko
liga polska LIVE
Śląsk - Lechia over 4,5

i przez 45 min nie wpadł gol... ;-)))

Skad ja to znam ;) To wlasnie drugi sposob przewalania przeze mnie kasy, jak sie druzyny rozstrzelaja, to stawiam ze bedzie jeszcze jedna. No i chyba nie musze mowic, ze tej jeszcze jednej zazwyczaj nie ma ;)

Oj, to takich jal Ty są tysiące.... dlatego nalezy ustalić sobie plan (np. 3-5 spotkań over 1,5) na AKO 1,45+, postawić kupon i "wywalić komputer".
A dlaczego mój plan to OVER 1,5? Ano zbyt wiele razy granie 1x2 kończyło sie porażką gdy lider grając z outsiderem kończył mecz 1-1 lub 2-2.
A wczorajszy dzień dokładnie pokazał jak kończy się "podpalanie" na kolejnego gola w drugiej połowie ;-))))