BCNEX (safe and speedy exchange)

in bcnex •  7 months ago  (edited)

İnsanlığın varoluşundan beri ticaret yapılmaktadır. Ticaretin yapılabilmesi ve devamı için gününün gerekliliğine göre bir takım finansal araçlar yaratılmaktadır. Her dönem değişmekle birlikte; bir takım finansal araçlar ortaya çıkmakta; bazıları geçerliliğini yitirmektedir. Bu finansal araçlar güncel ticaretin düzenlenmesi, gelişmesi ve devam etmesi için gereklidirler.
İlk dönemlerde mal alıp verişi trampa denilen değişimle oluyordu. Fazla olan bir eşyanız varsa onu bir başkasında ihtiyaç duyduğunuz bir eşya ile değiştirebiliyordunuz. Ancak daha sonra ki dönemde insanlığın gelişimi ile bu tip ticaret şekli ihtiyaçları karşılamaya yetmemeye başladı. Yeni araç arayışı sonucu değerli metaller değişim aracı olarak kullanılmaya başlandı. Ardından paranın icadı, çek, senet, borsalar, vadeli işlem piyasaları derken farklı durumlar için ticareti mümkün kılan araçlar geliştirilmiş oldu.
Günümüzün en heyecan verici icatlarından biri olan blockchain teknolojisi, insanlar arasındaki ticarete yeni boyutlar getirecek gelişmelerin temelini oluşturacaktır. Blockchain ağı üzerine inşa edilen dijital paralar yüksek bir olasılıkla gelecekte önemli bir değişim aracı olarak insanların yaşamında yer alacaklardır.
Dijital varlıkların alınıp satılması için çeşitli platformlar oluşturulmakta, borsalar kurulmaktadır. Daha yeni bir alan olmasına rağmen dijital varlıkların alım satımı için kurulmuş onlarca borsa veya platform vardır. Bunların tamamı aynı şekilde devam etmeyebilir ancak bu işi daha iyi yapacak platformlar daima varlıklarını koruyacaktır.

BCNEX blockchain teknolojisi ile üretilmiş dijital varlıkların (tokenlerin) alınıp satılması, değişimi, ticaretlerinin yapılabilmesi için kurulmuş bir platform, bir ekosistemdir. Müşterilerinin bütün gereksinimlerini karşılamak amacında olan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak olan bir platform olarak hizmet vermek istemektedir.
BCNEX’i diğer borsalardan ayıran en önemli şeylerden biri işlem hızıdır. Saniyede yaklaşık 2 milyon işlem hızına sahip olacak olan platform, işlem hızı olarak sayılı borsalar arasında gösterilmektedir. Günümüz ticaretinin gereksindiği şeylerin başında gelen işlem hızı yüksekliği, platformun en üstün yanları arasındadır. Aynı zamanda esnek ölçeklenebilirlik ile birlikte doğru ve işlemlerde düşük gecikme platformun önemli yanları arasındadır.

Güvenli masaüstü ve mobil uygulamalarla kullanıcıların dijital varlıklarını kontrol etmesine izin veren platformdur. Yüksek performanslı web uygulamaları geliştirmek, tasarlamak ve dijital varlıkların pazara erişimini kolaylaştırmak için geliştirilmiş olan bu kullanıcı merkezli platform olan BCNEX bu alanda önemli iş yapma potansiyeline sahiptir. Listelenecek kripto paralar için de kullanıcı isteklerini dikkate alacak yapıda olacaktır. Böylece kullanıcıların tercihleri platformun şekillenmesi ve işleyişinde etkili olacaktır.
Günümüzde sıkça kullanılan sıcak cüzdan ve soğuk cüzdanları güvenli bir şekilde birleştirerek elde edilen bir optimal varlık depolama modeli ile desteklemekte; böylece platformun likiditesi sağlanmaya devam etmektedir. Sistem tehlikeye girse bile müşterinin varlıklarının korunması ve mutlak güvenliği sağlanmaya devam edecektir.

BCNEX kullanıcıların her hangi bir sorunla karşılaşmaları durumunda 7/24 teknik destek hizmeti vermeyi planlamaktadır ki günümüzde işlem yapanlar teknik desteğin ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilmektedir. Her zaman mutlaka yardıma ihtiyaç duyulacak bir konu çıkabiliyor.
BCNEX borsası platformun işleyişinde ve diğer tüm işlemlerde kendi tokeni olan BCNX’i kullanacaktır. Toplam 200 milyon olarak üretilmiş olan BCNX token alımında KYC uygulanacaktır.

Token yapısı ICO bilgileri

Yol Haritası

Proje Ekibi

Faydalı Linkler ve İletişim Adresleri

WEBSITE: https://www.bcnex.net/
TELEGRAM: https://t.me/Bcnex_Official
WHITEPAPER: https://www.bcnex.net/docs/BCNEX_WP_ENG.pdf
ANN THREAD: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5111223.0
TWITTER: https://twitter.com/bcnex_net
MEDIUM: https://medium.com/@bcnex
REDDIT: https://www.reddit.com/user/Bcnex_Official

Yazar : Ali Olgun

Mew: 0x5a36bbeCC1eAFcAeF405C3F3CffFce0d31b70244

Bitcointalk profile link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1876805

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

BCNEX blockchain teknolojisi ile üretilmiş dijital varlıkların (tokenlerin) alınıp satılması, değişimi, ticaretlerinin yapılabilmesi için kurulmuş bir platform, bir ekosistemdir.

Bcnex has a really user-friendly interface and it is very easy to use. I like how they treat customers too.

Bcnex borsası Asya bölgesinden çıkan merkezi ve oldukça güçlü bir borsa. Çok sağlam bir ekibe sahipler ve başarılı olacaklarına eminim.

Tamamen kullanıcı dostu, hızlı ve problemsiz bir borsa fikri ütopya gibi. Umarım amaçlarına ulaşırlar.

Kripto varlıklarınızı güvenle alıp satabileceğiniz kullanıcı dostu yüksek işlem kapasitesine sahiptir.

Proje özellikle yatırımcıların daha iyi hizmet alabilmeleri için 7/24 destek sağlamaları bunun yanında transfer hızları oldukça ilgi çekici

Kripto para borsaları gün geçtikçe çoğalıyor. Bunun yanında kullanıcıya sade ve kullanışlı bir arayüz sunan BCNEX bu özellikleriyle tercih sebebi olacaktır.

Kullanıcı dostu bir trading platformu olması tercih edilirliğini artıran özelliklerin başında geliyor. Bu nedenle geleceği parlak.

BCNEX borsası yakın zaman içerisinde büyük başarılara imza atabilecek çapta potansiyele sahip gibi görünüyor.

Vizyonu yüksek bir proje ekibine sahipler, bu nedenle kısa sürede satış hedeflerine ulaşmaları sürpriz olmayacaktır.

BCNEX yakın zamanda başarılı borsalar arasına girecektir.

BCNEX güvenlik ve bir takım başka şeyler konusunda oldukça iddialı ama benim asıl hoşuma giden şey inanılmaz derecede başarılı olan işlem hızlı. Gerçekten iyi tasarlanmış bir proje.

Güvenli masaüstü ve mobil uygulamalarla kullanıcıların dijital varlıklarını kontrol etmesine izin veriyor. Yüksek performanslı web uygulamaları geliştirmek, tasarlamak ve dijital varlıkların pazara erişimini kolaylaştırmak için geliştirilmiş. Eğer sorunsuz çalışır ise platform en çok tercih edilenler arasına girer.