BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !!

in bcnex •  4 months ago  (edited)

qwq.png

Dünyamız hızla değişiyor ve bu değişim, bizi hergün daha da derin biçimde etkiliyor. İçinde yaşadığımız toplum, bu değişime paralel olarak hızlı bir dönüşüm yaşıyor ve insanoğlu, bu hızlı dünyaya ayak uydurmak için her an hazır ve dinamik olmak gerekliliği hissediyor. Geçtiğimiz son 10 yıla bakınca, internet teknolojisindeki hızlı gelişim, blok zinciri teknolojisinin baş döndürücü şekilde dünyamıza girişi ve bunu takip eden gelişme olarak, Kripto paraları tanıdığımız andan itibaren, hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağı anlaşılmıştır.

Kripto para birimlerinin ilk ortaya çıkmasından bu güne kadar önemli gelişmeler yaşandı. Özellikle geleneksel ve hantal finansal sistemler temelden sarsılmış, reel para birimleri ve finans çevrelerine karşı bakış açısı değişmeye başlamıştır. İnsanların her hangi bir aracıya ihtiyaç duymadan finansal ilişkilerini rahatça ve hesap vermeden yürütebildiği, yüksek bedeller ödemeden bir kaç saniye içinde dünyanın bir ucundan öbür ucuna para transfer edebildiği yeni kripto finans düzeni sayesinde, eskiye olan bakış açısı ve yaklaşımı da değişmeye başladı. İnsanlar, hiç olmadığı kadar kolayca işlemlerini halledebiliyor ve bunun teknik olarak takip edilmesi zordu. İnsanlar için anonimlik herşeyden değerlidir.

bcnexbanner.png

Kripto paraların olumlu yönleri yanında, henüz emekleme ve ayağa kalkma sürecini yaşadıkları için bir takım sorunları da beraberinde getirmiştir. Kripto para dünyasındaki en yaygın sorunlardan biri, kripto paraların hızlı ve kaliteli değişimini sağlayacak, sağlam ve güvenli kripto para borsa platformlarının altyapı eksikliğidir. Birkaç yıl öndesine göre günümüzde onlarca borsa ve platformdan bahsetmek mümkündür ancak hala yeterince hızlı ve güvenli altyapılara sahip değiller. Özellikle, kullanıcı sayısındaki artıştan kaynaklanan büyük talepler ve artan yoğunlukla başa çıkamadılar. Ancak iyi bir kripto para ticareti için, çok iyi bir altyapıya sahip ve çok sayıda insanın kullanmasını sağlayacak şekilde hızlı, verimli, güvenli ve minimum maliyetli olmalıdır.

Geleneksel kripto borsalar gibi hantal olmayan, ışık hızında işlem gücüne sahip olan, geleceğin yıldızı olabilecek potansiyele sahip harika bir kripto para tricaret borsasından bahsetmek istiyorum. Muhtemelen adını sıkça duyacağımız, ses getireceğine inandığımız BCNEX platformunu gelin daha yakından tanıyalım.

BCNEX platformu, kripto paraları az ya da çok kullanan, büyük ve küçük pek çok yatırımcıya hitap eden, güçlü işlem altyapısı ve güvenli eko sistemi ile herkesin gönlünde taht kuracak olan, Vietnam merkezli bir kripto para platformudur. BCNEX’in ne tür özelliklere sahip olduğunu ve sorunlara nasıl çözümler ürettiği konusunu da açıklamaya çalışalım;

bcnex-1.png
BCNEX platformu, rakiplerinin asla ulaşmaya imkanlarının olmadığı mucizevi bir şekilde, “Saniyede 2 milyon işlem kapasitesine sahip”, kullanıcıların rahatça kullanabileceği, hızlı, güçlü ve güvenli bir kripto değişim platformdur. BCNEX, pek çok güvenlik önlemini kendi bünyesinde toplayarak kullanıcılarına sunar ve bu sayede kullanıcıların gönül rahatlığı ile işlem yapmalarını sağlar. BCNEX ayrıca, kullanıcılarının şeffaf, adil, anonim ve dinamik bir çatı altında işlem yapabilmeleri için, sistemi 7/24 kontrol eden alanında tecrübeli bir teknik ekibe sahiptir. Tüm bu karmaşık yapı, BCNEX geliştiricileri ve teknik ekibi sayesinde dimdik ayaktadır.

bcnex-2.png
Hafızalarımızda çok taze bir çok örneğe sahip olan, borsaların son birkaç yılda uğradığı siber saldırılar ve yatırımcıların kaybettiği milyarlarca dolarlık değerde olan kripto varlıklar, haksız şekilde korsanlar tarafından ele geçirildi. Buna rağmen gelişmiş bir çözüme kavuşmayan güvensiz altyapılara sahip borsalar insanlar tarafından kullanılmaya devam ediyor. Önceleri başka alternatif olmadığı için mecburen bu tür borsalara güvenmek zorunda kalan insanlar, BCNEX platformunun hizmete sunulmasıyla, artık bu tür güvenlik problemlerini düşünmek zorunda kalmadan, “Güvenle” işlem yapabilecekler.

bcnex-3.png
Günümüz kripto borsaları yetersiz ve güvensiz teknik altyapılarıyla, kullanıcıları kaos ve çıkmaza sürükler. Bunun en büyük sebebi, teknik açıdan yetersiz sistem mühendisleri tarafından tasarlanmış olmalarıdır. BCNEX platformunu dizayn eden sistem mühendisleri, alanlarında tecrübeli ve dünyaca ünlü sistemlerin altyapılarını inşa eden başarılı isimlerden oluşmaktadır. Geçmiş tecrübelerinden gelen bilgileriyle, BCNEX platformunun güçlü, güvenli ve ışık hızında çalışan bir borsa olması için gece gündüz çalışmaktadırlar.

bcnex-4.png
Hepimizin bildiği üzere, pek çok kripto borsa, sırf müşteri çekebilmek için sahte hacimler, işlemler ve finansal hareketler varmış gibi göstererek, kullanıcıların bilinçaltına yönelik çekici görünme çabasına girmişlerdir. Ancak günümüzde insanlar artık daha seçici ve araştırmacı olduğu için, gerçek hacim ile sahtesi arasındaki farkları görebilmektedir. Ancak bunu başaran çok az insan vardır. BCNEX platformu geliştiricileri, kendi istekleri için yatırımcıyı kandıran diğer borsaların yaptıklarıyla ilgilenmeyip, en başından beri yatırımcı ve kullanıcıların istekleri doğrultusunda, en verimli ve eksiksiz kripto para platformunu hayata geçirmek için çalışmaktadırlar. Bu noktada da farklarını bir kez daha gösterirler.

bcnex-5.png
BCNEX platformunun, kendine ait olan güvenilir cüzdan hizmeti mevcuttur. Bu cüzdanda, ilk akla gelebilecek ana kripto para birimlerini güvenle saklayabilir ve değişim aracı olarak kullanabilirsiniz. BCNEX’in kullanıcılarına sunduğu 3 farklı cüzdan tipi vardır:

  • Sıcak cüzdan,
  • Soğuk cüzdan ve
  • Güvenli donanım cüzdan.

bcnex-6.png

Sonuç olarak;
BCNEX kripto para ticaret platformu, hem mobil hem de internet cüzdan hizmeti veren rakiplerinin aksine, en verimli kripto değişim hizmetini, maksimum hızda ve en yüksek güvenlikle sunma hedefi olan, bunun için de tamamıyla farklı bir bakış açısına sahip teknik ekibiyle yola çıkan ve hedefine doğru emin adımlarla yürüyen, başarı merdivenlerini hızla çıkmaya başlamış etkileyici bir değişim platformu olarak karşımıza çıkmaktadır.

0.jpg

BCNEX platformunun etkileyici yapısı ve devrim yaratan işlem hızı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak veya bu eşsiz sisteme dahil olmak isterseniz, aşağıdaki resmi web adreslerini ve sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz.

earn-fb-cover.png

Resmi Bilgi Kaynakları:
Web site: https://www.bcnex.net
Whitepaper: https://www.bcnex.net/docs/BCNEX_WP_ENG.pdf
One page: https://www.bcnex.net/docs/Onepage.pdf
Bitcointalk ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=5111223.0
Facebook: https://www.facebook.com/bcnex.net
Twitter: https://twitter.com/bcnex_net
Medium: https://medium.com/@bcnex
Reddit: https://www.reddit.com/user/Bcnex_Official
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/bcnexholdings
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC4dXMvOwsf-dl2QQkLXkOvg

Kullanıcı adı: barslanhan
Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2181789
MEW: 0xbd85A830fA5381e2c80c276F5c258d2e9e59ad93

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Cüzdan için seçenek olması güzel olmuş,kişi tercihine göre hareket edebilir.

BCNEX kripto para ticaret platformu, hem mobil hem de internet cüzdan hizmeti veren rakiplerinin aksine, en verimli kripto değişim hizmetini, maksimum hızda ve en yüksek güvenlikle sunma hedefi olan, bunun için de tamamıyla farklı bir bakış açısına sahip teknik ekibiyle yola çıkan ve hedefine doğru emin adımlarla yürüyen, başarı merdivenlerini hızla çıkmaya başlamış etkileyici bir değişim platformu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ekibi ve kullanıcı dostu arayüzü ile en çok kullanılan borsalardan biri olmaya aday. İyi fon toplarlarsa piyasayı alt üst edecektir. Likidite sorununu da çözeceklerine inanıyorum.

Kripto para piyasasının gelecekteki en buyuk handikapinin tekelleşmiş, sermayeyi elinde tutan borsalar olacagini dusunmekle beraber bu tip projelerin cogalmasi guvenli alternatiflerin ortaya cikmasi bu handikabi bir nebze olsun kirabilir. Bu borsayi destekliyorum.

Proje geleneksel borsalarda karşılaştığımız sorunlara çözüm olacak yeni nesil kripto değişim platformudur

Güvenli cüzdan hizmeti vermesi çok iyi bir özellik. Bunun yanında böyle bir platformun temellerinin atılıyor olması da ayrıca sevindirici.

BCNEX, pek çok güvenlik önlemini kendi bünyesinde toplayarak kullanıcılarına sunar ve bu sayede kullanıcıların gönül rahatlığı ile işlem yapmalarını sağlar.

Bcnex borsası asya bölgesinden çıkan güçlü bir merkezi borsa olma yolunda sağlam adımlarla gidiyor. ileride ilk 10 borsa içinde görmemiz mümkün gibi gözüküyor.

Fonksiyonel bir proje, bir çok avantajlı yanları hemen göze çarpmakta bunun yanında işlem hızının yüksek olması dikkat çekici

I am curious to see if they are gonna have a good volume with no wash trading.

Congratulations @barslanhan! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 4000 upvotes. Your next target is to reach 5000 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Bcnex Vietnam merkezli bir kripto para platformudur. İnceleme için teşekkürler.

BCNEX platformunu dizayn eden sistem mühendisleri, alanlarında tecrübeli ve dünyaca ünlü sistemlerin altyapılarını inşa eden başarılı isimlerden oluşmaktadır.

Basit arayüzü kullanıcılar için önemli bir avantaj, umarım güvenlik konusunda da yetercince özen gösterilmiştir.

BCNEX exchange, kripto para piyasasında işlem yapmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. Bu platformda FIAT veya kripto paralar ile işlem yapmalarına imkan sağlayacaktır. Bcnex tamamen merkezi olmayan bir borsadır.