Stroganoff z dynią i grzybkami.

in badzsoba •  2 years ago  (edited)

Jest to bardzo szybka w wykonaniu i zarazem przepyszna wersja na podanie dyni z grzybkami.

Potrzebujesz tylko:

  • dynie
  • 2 cebulki
  • 3 ziemniaczki
  • pieczareczki im wiecej tym lepiej
  • jedna ostra papryczka chili.

dynia.jpg

Wszystko kroimy w duże kawałki i wkładamy do wolnowarka zalewając wodą do połowy naczynia. Doprawiamy ulubionymi przyprawami i pozostawiamy na 3 godziny na dużym 'ogniu'.

To co najbardziej lubie w wolnowarkach to to, że ja wkładam wszystkie warzywka, zalewam wodą, przyprawiam jak chce i pozostawiam pod przykryciem. To się samo gotuje wtedy gdy ja w tym czasie na przykład śpie po nocnej zmianie albo zajmuje się czyms zupełnie nie związanym z gotowaniem tej potrawy.Po paru godzinach powinno być mięciutki i gotowe do spożycia. Polecam sobie doprawić w miare upodobań smakowych. My uwielbiamy takie szybciutkie gotowanie, szczególnie jak jest bardzo napięty graficzek. Można dodać co się tylko Wam podoba :)

dynia1.jpg

Życze Wszystkim smacznego i Pięknego Weekendu
od Gosi :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

3 godziny to faktycznie "szybciutkie gotowanie" :(

  ·  2 years ago (edited)

Tak w znaczeniu, że ja przy tym nie stercze, nie stoje, nie pilnuje. Ja to zwyczajnie wkładam wszystkie warzywa do wolnowarka, zalewam wodą nakładam przykrywe i samo się gotuje. Super sprawa. Szybciutkie Nazwa sama wskazuje na wolnowarek a nie szybkowarek. Aczkolwiek uwielbiam takie 'szybkie gotowanie' kiedy ja tylko przygotuje składniki a w rzeczywistości to się samo gotuje :)