Високий прес Ліверпуля та широка гра виявилися занадто важливими для Арсеналу у перемозі 2-0

in #blast year

Ліверпуль – Арсенал: Тактичний аналіз

Довгоочікуваний матч Прем'єр-ліги між Ліверпулем і Арсеналом завершився перемогою господарів з рахунком 2:0. У цьому тактичному аналізі буде розглянуто ключові тактики, які застосовували обидві команди, і те, як вони вплинули на результат гри.

«Ліверпуль» розпочав гру у своїй звичній системі 4-3-3 з Садіо Мане, Роберто Фірміно та Діого Хотою на чолі. Арсенал, з іншого боку, обрав схему 4-2-3-1 з П'єром-Емеріком Обамеянгом як єдиного нападника.

Однією з ключових тактик Ліверпуля був високий прес. Вони прагнули якомога швидше відбити м'яч і завадити налагодженню гри Арсеналу. Ця тактика спрацювала ідеально, оскільки вони змогли вибити помилки захисників «Арсеналу», що призвело до обох голів. Перший гол став результатом помилки Габріеля, якого Жота вилучив з поля, перш ніж він спокійно забив м'яч у ворота. Другий гол був забитий через помилку голкіпера «Арсеналу» Бернда Лено, який віддав м’яч прямо на Мане, який потім легко пробив.

«Арсенал» насилу впорався з високим пресингом «Ліверпуля», і в результаті був змушений віддавати довгі м’ячі на Обамеянга. Однак центральні захисники «Ліверпуля» Вірджил ван Дейк і Жоель Матіп домінували в повітрі і з легкістю впоралися з цими довгими м’ячами.

Ще однією ключовою тактикою Ліверпуля було використання широких зон. Трент Александер-Арнольд і Енді Робертсон постійно перекривали і забезпечували ширину, що дозволило Ліверпулю розтягнути оборону Арсеналу. Ця тактика створювала численні моменти, і «Ліверпуль» міг би забити більше голів, якби не чудові сейви від Лено.

Навпаки, «Арсенал» намагався створити будь-які реальні моменти, а Обамеянг був значною мірою ізольований попереду. Вони також не справлялися з пресингом Ліверпуля і були змушені постійно помилятися.

На завершення, високий прес Ліверпуля та використання широких зон виявилися занадто важкими для Арсеналу. Завдяки цій перемозі «Ліверпуль» потрапив до четвірки найкращих і забезпечив їм сильну позицію для участі в Лізі чемпіонів наступного сезону.

Ліверпуль – Арсенал: Гра з двох таймів

«Ліверпуль» і «Арсенал» зустрілися в довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги, у якому «Ліверпуль» переміг з рахунком 2:0. Гра була розповіддю про два тайми: «Арсенал» домінував у першому таймі, але не зумів реалізувати свої шанси, а «Ліверпуль» вийшов сильним у другому таймі й здобув перемогу.

«Арсенал» почав гру яскраво і намагався перевести гру з «Ліверпулем». У них було багато моментів забити, і Букайо Сака, і Ніколя Пепе були близькі до того, щоб відкрити рахунок. Проте реалізувати свої моменти не змогли, і гра так і залишилася безгольовою.

Ліверпуль, з іншого боку, насилу створював явні моменти в першому таймі. Їхні атаки значною мірою придушувалися обороною «Арсеналу», і вони були змушені грати довгими м’ячами на свою трійку передніх.

Другий тайм побачив зовсім іншу сторону Ліверпуля. Вони вийшли з відновленою енергією та інтенсивністю та відразу поставили Арсенал під тиск. Цей тиск приніс свої плоди на 64-й хвилині, коли Жота вибив Габріеля, а потім спокійно пробив м’яч повз Лено, щоб вивести «Ліверпуль» вперед.

«Арсенал» намагався відповісти, але не зміг знайти шлях до оборони «Ліверпуля», і їхні надії повернутися в гру були втрачені, коли Мане забив другий гол «Ліверпуля» на 90-й хвилині.

Захист Ліверпуля був надійним протягом усієї гри, а загроза атаки Арсеналу була в основному зведена нанівець. Ван Дейк і Матіп домінували в повітрі і змогли впоратися з ними