My today's sketch 01 - 04.10

in artzone •  11 months ago 

IMG-20180905-WA0002.jpg

PL: Witam, trochę mnie nie było, no niestety nie mam za dużo czasu na rysowanie i chęci też trochę brakuje, ale mam parę szkiców, którymi chciałbym się z wami podzielić, więc przez parę następnych dni będę wystawiał po jednym szkicu, czekam na wasze komentarze. Powiedz mi, co myślisz o moim szkicu, twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna. Zachęcam również do śledzenia mojego profilu. Za wszystkie komentarze i wsparcie bardzo dziękuję, do zobaczenia przy kolejnym poście.

EN: Hello, I was not there for a while, well, I do not have too much time to draw and I do not want to draw too much, but I have some sketches that I would like to share with you, so for the next few days I will post one sketch, I'm waiting for your comments. Tell me what you think about my sketch, your opinion is very important to me. I also encourage you to follow my profile. I would like to thank you for all the comments and support, see you next time.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Dear Artzonian, thanks for using the #ArtzOne hashtag. Your work is valuable to the @ArtzOne community. Quote of the week: Art, freedom and creativity will change society faster than politics. -Victor Pinchuk

You're back!! Oh god I missed your art HAHAHA. I'm glad you're back and that sketch is amazing! Can't wait to see more of your art :)

Thanks, I'm glad you like it. I will try to be better and better.