jjek

in #artzone3 years ago

e imageLai gan tas nav laimīgs g-attēla ကျသ莱ားမရာပါ

Pēc aiziešanas no Apvienotās ဝိန်း ရှန်းနီ bumbu trūka ilgu laiku no plašsaziņas līdzekļiem. Bet Amerikas Savienoto Valstu galvenā līgas klubs DC United, kas pašlaik spēlē ar Evertona Veļa mēdu pārvietošanu, izmaksās 12,5 miljonus latu parakstu, izmantojot ziņu biļetenus.

Dzirdējuši baumas liecina, ka Mančestru Apvienotā Karaliste, Wayne Rooney (13), pagājušajā gadā gandrīz pārspēja spēli, kas bija tuvu Major League sezonai. Tomēr debatēs neizdevās izvēlēties zēnu klubu Everton. Ir 32 gadus vecais Wayne sezonas beigās ir arī stāsts par Major League jo mēneša sākumā.

Apvienotā nevarēja panākt daudz sasniegumu, bet komandas vēsture, lai saglabātu titulu top rādītājs Rooney lielumu, jo tā sprādzienbīstamu un agresīvu spēļu stilu tieši pirms rudens sezonā, vai ne? Piemēram, tikai Messi un Ronaldo. Messi (30 gadi) Ronaldo (33 gadi) Bet viņi ir tik tālu, ka es joprojām apstrīdu World Player balvu. Tāpat kā Rooney joprojām dod kaujas klubu.

Viņi atnāca prom ar Wayne kustību pastāvīgi, es nevarēju pieskarties bumbu, ja jūs vēlaties piešķirt īpašumtiesības. Messi bumbu lidojumā, kamēr tas ir pieņemts. Apstāties un nekad neiet bez. Ronaldo arī labi darīts. Wayne Rooney, bet joprojām vēlas palaist šo vecumu, nauda vienmēr nāk. Es joprojām gribu bumbu. Tad ātrgaitas jaunie spēlētāji sāka uzsvērt vājās vietas vairāk. Bumba piliens Šķiet, ka runā Wayne Rooney, pašreizējie Premier League spēlētāji vairs nav savietojami.

Tas viens pēc otra messi prom ar spēli. Rooney ir labs futbola skatījums, tāpēc trenerim mums lūdza spēlēt dažādās vietās. Kaut arī spēlētāji nezināja, ငယ်ငယုန်းက မ နိုင် ဝ န sniedza vecuma darbiniekus kā patoloģiju. Wayne nav atteicies viņu novietot nekur. Jo, ja viņš spēlē futbolu, tas ir mazliet?

Tātad futbols bija pārāk liels, lai pašreizējā Major League varētu kļūt par iespēju viņam. Šeit es spēlēju dažas spēles, kā arī sezonu. Jūs saņemat daudz bumbiņas. Lai gan viņa sākuma mala kļūst pievilcīga pēc izskata.

Rooney bija spēlējis pirms aiziešanas Amerikā, kad spēlētāji -

 1. David Beckham (LA)
 2. Henrijs (Ņujorka kļūst REDD)
 3. Keane (LA)
 4. (Orlando pilsēta)
 5. David Villa (kļūst par Ņujorku)
 6. Kopjapo (Ņujorka)
 7. Drogba (Montreal Inn)
 8. Frank Lampards (kļūst par Ņujorku)
 9. Jā, hip (LA)
 10. ရှဝိန်းစတိုင်င (profils) Čikāga
 11. အီဗရာ Hee မိုဗစ် (LA)
  Kopumā teica Amerika. Tātad Rooney nav Major League vēlēšanu kļūdas.

Pašreizējais minimālais vecums (32), kas ir vēl divi gadi (3), var būt labs. Bet jūs vēlaties spēlēt ar. Wayne ir daudz မိုဗစ် vajadzīga, lai atdarinātu.

Galvenā līga ir vēl viens iemesls, kādēļ jūs kādreiz spēlējat Rooney ārvalstīs. Kad jūs dodaties uz dažādām valstīm, lai spēlētu pieredzi, Fresh ir laba iespēja apgūt jaunas kultūras. Ne tāpēc, ka nauda ir ārzemēs, kamēr spēle ir jāaizmirst.

Kā jau minēts, ir dažas labas, pat ja tas ir Wayne, mēs zinām, ka tā nav? Major League iegūst spēcīgāku konkurenci, nekā līgas var kaut ko darīt, ja vēlaties ķīli.

Neinteresē nauda, ​​viņš nevar kārtot lietas. Viņš gribēja kaut ko darīt un svētīt. Visu, kas man nav par parastu naudu, nav efektīvs ierocis. Visā savas karjeras laikā es nāks, bet ir pienācis laiks pieņemt pareizo lēmumu par prioritāti. Mourinho, Moyes menedžeris un citi, kas tuvu vēlmei doties uz galveno līgas kārtu Wayne Saraksts ir paredzēts šajā laikā.

Major League club DC United jau jau iepriekšējas vienošanās ar dzelzceļa Wayne līgu, ka es tiešām nedomāju, ka es eju uz likumu, var būt ļoti augstas. Ja pārsūtīšana no Lielās līgas sezonas būtu bijusi jūlijā.

Mēs vēlētos arī redzēt Wayne pensijā līgā, bet tas ir viņa labākais spēlētājs pēdējās dzīves dienās ir bijis atlases patvērums. S nāca lūgties, jo ... ..

Sort:  
UpvoteBank
Your upvote bank
__2.jpgThis post have been upvoted by the @UpvoteBank service. Want to know more and receive "free" upvotes click here

Coin Marketplace

STEEM 1.24
TRX 0.16
JST 0.173
BTC 61334.53
ETH 2412.07
BNB 532.59
SBD 9.61