Airbnb, giriş tarihinden 11 yıl sonra listeleri doğrulayacaksteemCreated with Sketch.

in #art3 years ago

Airbnb, bir haber sitesi bir dizi dolandırıcılık bulduktan sonra platformundaki her mülkü doğrulayacağını söyledi.

Ekim ayında, Vice News, kiralama sitesinde yayınlanan yanlış veya yanıltıcı emlak listeleri bir model ortaya çıkardı.

Airbnb, 2020 yılına kadar her mülkü inceleyeceğini ve yanlış girişler tarafından yanlış yönlendirildiklerinde müşterilere para iadesi yapacağını söyledi.

2008'de piyasaya sunulan ilk defa Airbnb, platformunda tanıtılan her evi doğrulamaya söz verdi.

Soruşturması sırasında, Vice News Airbnb'de konaklama rezervasyonu yapan ve dolandırılan birkaç kişiyle konuştu.

Misafirler tatilleri için geldiklerinde, ev sahibinden, acil durum ya da çift rezervasyon nedeniyle mülkün artık müsait olmadığını söyleyen son bir telefon görüşmesi aldı.

Daha sonra, genellikle farklı bir alanda ve orijinal rezervasyonda vaat edilen imkanlar olmadan başka bir yere taşınacaklardır.

Birçok durumda, konuklar evden uzakta bir şehirde gece geç saatlerde geldikten sonra en az bir gece kalma seçeneğinin olmadığını düşünüyorlardı.

Ancak, Airbnb'nin yanıltıcı rezervasyonlara rağmen onlara tam bir geri ödeme yapmayı reddettiğini söylüyorlar.

Airbnb CEO'su Brian Chesky, bir dizi tweet’te şunları söyledi: “Airbnb güven sektöründe. Orijinal tasarımımızdan bu yana platformumuzda güven tasarlamada en önemli adımları atıyoruz.” Dedi.

Söz verdi:

Aralık 2020'ye kadar her girişi doğrulamayı amaçlayan Airbnb'deki her evi ve ev sahibini incelemek,
konaklama yeri "doğruluk standartlarına" uymuyorsa ve şirket başka bir mülkü bulamazsa "ki bu kadar güzel"
bir telefon hattını başlatmak için "herkes bizi istediği zaman, dünyanın her yerinde arayabilir ve gerçek bir kişiye ulaşabilir"
Hangisinden bir tüketici hakları uzmanı olan Adam French, BBC'ye şunları söyledi: "Tatil rezervasyon sahtekarlığı artıyor, insanlar her yıl milyonlarca kişiyi kaybediyor, dolandırıcıların paralarını kandırıp, gerçekte olmayan tatil izinleriyle kandırıyorlar.

"Airbnb'den nihayet tüm listelerinin olumlu olduğunu doğrulamak için atılan adımlar, ancak insanların artık paralarından sıyrılmamasını ve tatil planlarını doyuruculara bırakmamasını sağlamak için sektörün daha fazlasını yapması gerekiyor."

2 Kasım'da Airbnb, beş kişiyi öldürdükten sonra şirketten kiralanan Kaliforniya'daki bir toplu çekimde "parti evlerini" yasaklayacağını söyledi.

This form of exercise was developed by Joseph Pilates erenköy pilates in Germany where he was a carpenter and gymnast. He invented Pilates as an exercise erenköy pilates program for injured göztepe pilates dancers and soldiers while living bostancı pilates in the UK. Joseph Pilates believed bostancı pilates that physical and göztepe pilates mental health were closely connected. In erenköy pilates the 1920's he immigrated erenköy pilates to the US and opened a Pilates studio in New York. bostancı pilates Originally this form of exercise was called göztepe pilates Contrology.

Ve 2017'de, güvenlik politikasını değiştirdi, BBC soruşturmasının ardından suçluların hesaplarını ele geçirip hırsızlık yaptıklarını tespit etti.

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.06
JST 0.026
BTC 27595.83
ETH 1736.33
USDT 1.00
SBD 2.91