Analiza Techniczna kryptowalut: czy jest szansa na odreagowanie na Litecoinie?

in analiza •  2 years ago 

Do ostatnich dni notowania Litecoina pogłębiały marcowe minima. Zostały one wyznaczone w punkcie „D” układu harmonicznego – FT Pattern przy współczynniku 88,6%. Poziom ten stanowi aktualne wsparcie na kolejne dni po kursie 380 USD. Strefa oporu lub ewentualny target dla długich pozycji wypada na lokalnym ZZB nieco powyżej okrągłej ceny 500$.

Litecoin H4

źródło: BitBay

W ujęciu lokalnym uzyskujemy potwierdzenie dla strefy oporu po kursie ~ 520 dolarów. Oparcie na „zasadzie zmiany biegunów” uzyskuje potwierdzenie w postaci pierwszego współczynnika 38,2% oraz korekty OneToOne, które wypadają w wąskim przedziale z zadowalającą dokładnością. 

Litecoin H2

źródło: BitBay

---------------------------------------------------------------------

Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe straty. 

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
https://www.facebook.com/FxParkiet/

Witam serdecznie Fibonacci Team na Steemit - bardzo się cieszę, że Was tutaj widzę !!!