AlphaCar - розбір проекту. Частина 3!

in #alphacar3 years ago


AlphaCar не є новачком в автомобільному бізнесі, а скоріше компанія, яка прагне до позиції лідера з досвідом своїх керівників в секторі китайської автомобільної промисловості понад двадцять років. Як засновник компанії, так і його команда мають великий досвід для реалізації автомобільної продукції з використанням технологій Blockchain.

У розробках компанії створюється токен CTE, який планується використовувати в міжнародній індустрії автомобіля. Вісімдесят відсотків з усіх будуть переведені на токени до їх володіння для клієнтів компанії. Основна інформація власників регістрів CTE в блокової ланцюжку за допомогою децентралізованої заявки. Технології рішення синхронної обробки будуть застосовані до вирішення завдань масштабованості публічних блоків. Також інформація про угоди, сформованих в результаті діяльності автомобільної промисловості, буде вписуватися в державні блокування. Дані про ці транзакції будуть аналізуватися штучним інтелектом прозорим способом, який буде визначений учасниками спільноти, що викличе довіру до CTE.

Монета AlphaCar - це застосовуваний токен, який використовується в Alpha Car CTE для продажу і покупки послуг і товарів.

В ідеях компанії перетворити світовий автомобільний ринок в глобальну автомобільну промисловість з десяти трильйонного обороту долара, але в токенах компанії, що дозволить мінімізувати транзакційні витрати витрат на документообіг і реєстрацію. При реалізації такого сценарію компанії, що входить в проект, зможуть знизити в найкоротші терміни витрати на оптимізацію робочого процесу і максимальний прибуток від діяльності. У планах AlphaCar довести вартість CTE до одного трильйона доларів в найближчі 10 років.

Клієнти і партнери проекту зможуть отримувати такі послуги, як спільне використання автотранспортного обміну автотранспортної реалізацією ремонту автомобілів і обслуговування автострахування автокредитування. Прокат автомобілів - це перша послуга, яка реалізується компанією для клієнтів.

Технології Blockchain, створені в системі AlphaCar, дозволять організувати роботу з великими числами (система Big Data) як штучний інтелект. Це сприяє помітному збільшенню привабливості проекту для потенційних клієнтів. Ці технології мінімізують ймовірність злому, видалення і підробки даних по транзакціях і оціночної няньки авто тонн. е. технічний стан і раніше виконані ремонтні роботи.

Платформа AlphaCar прагне реалізувати можливість реалізації якісних стабільних і швидких транзакцій, які роблять доступ третіх сторін з метою несправедливих шахрайських дій, недосяжних. Фінансові операції з купівлі та продажу автомобіля стануть повністю прозорими. Клієнт компанії на укладення угоди з купівлі-продажу автотранспорту отримає максимум необхідної інформації про зацікавлену йому фахівця.

Потенціал AlphaCar збільшується після експонента, команда проекту створює кластер для об'єднання дизайнерів різних орієнтацій, здатних приймати і реалізовувати екстраординарні рішення. AlphaCar відкритий для пропозицій, реалізації інженерних думок і сміливих фантазій для вкладу в розвиток цього сектора, можливо, інженерна структура буде щедро винагороджена. Також команда націлена на тісну взаємозв'язок з користувачами з метою досягнення хороших результатів розробник стверджує і аналізує пропоновані проекти від користувачів системи з можливістю її подальшого впровадження.

Послуги з найму та оренди автомобіля в моделі смарт-контрактів з гарантією захищають клієнтів від шахрайських дій з третього хвацько.

Автоматичне страхування неодноразово скорочує час, що витрачається на реєстрацію послуг страхування в порівнянні з існуючою на даний момент моделлю страхування, крім економії часу і оптимізації фінансових витрат з урахуванням виключення участі в цій угоді всієї армії страхових агентів, юристів, посередників та інших непотрібних елементів.

Законна інформація про технічний стан автомобіля дозволить розрахувати і надати користувачеві найкращий варіант по його вимогам і бюджету, так як ця система дозволить розрахувати оптимальне співвідношення ціна-якість.

Набір унікальних технічних інструментів дозволить розширити застосування цієї моделі і в інших сферах фінансової діяльності, а також можливість обміну інформацією, а розроблені компанією проекти створюють привабливе середовище як для приватних інвесторів, так і для інвестиційних фондів.

Простота угоди по покупці автомобіля полягає в тому, що для придбання автомобіля потрібно тільки вибрати приємні товари зі списку учасників проекту і далі за допомогою розумного контракту буде повна реєстрація купівлі-продажу і реєстрації угоди, яка значно полегшує угоду і робить її більш надійною, оскільки умови будуть передбачені на етапі вибору і не зможуть бути припинені або змінені будь-якої зі сторін.

Етапи планування.
I етап - привабливий, захоплюючий дизайн з урахуванням рішення труднощів роботи платформи. Часткові практики Alpha Car вже можуть запропонувати зрозумілий призначений для користувача інтерфейс, функціональний з можливістю проведення транзакцій.

Для операційної роботи проект передбачає розробку мобільних додатків, здатних забезпечити швидкий доступ до ресурсу за допомогою повнофункціонального набору інструментів для роботи клієнтів в системі, а також купівля-продаж токенов Alpha Car.

Проекти, що реалізують частину заявленого AlphaCar функцій, успішно реалізуються в різних країнах, і тепер це цілі корпорації з неймовірною капіталізацією і тисячі різних співробітників. Але тепер немає єдиного центру, який надає набір функцій, представлених цим проектом, що працюють в розподіленому регістрі, з використанням розумних контрактів і функцій ІІ для аналізу даних, тому при успішній розробці і виконанні зобов'язань проект, безсумнівно, принесе фінансові успіх компанії AlphaCar.

website.jpgwhitepaper.jpg ANN.jpgbounty.jpg twitter.jpg facebook.jpgtelegram.jpg профиль.jpg

Text.ru - 100.00%

Sort:  

отличный обзор, прочел все 3 части, спасибо что решили уделить внимание этому перспективному проекту, я уже думаю проинвестировать в AlphaCar, и скорее всего сделаю это в ближайшие дни!