Binance Launchpad’e Girecek Olan Tokeni Açıkladı

in all •  last month 

Kava

Kava, büyük kripto varlıklarının (BTC, XRP, BNB, ATOM, vb.) kullanıcılarına teminatlı krediler ve stablecoinler sunan çapraz zincirleme bir DeFi platformu. Kava, önde gelen kripto fonları ve Ripple ve Cosmos gibi büyük kripto projeleri de dahil olmak üzere dünya çapında 100’den fazla işletme tarafından destekleniyor.

Platformda iki token bulunuyor: KAVA, ağın güvenliğini sağlamak ve kilit parametrelere oy vermekten sorumlu bir yönetişim ve belirleyici bir token. Diğeri ise USDX, kripto varlık teminatıyla desteklenen ve bir algoritma ile korunan stablecoin.Kava platformu, BTC, XRP, BNB ve ATOM gibi diğer ağlardan kripto varlıklarına borç vermeyi desteklemekte.
Beklenen fon

Kava, borsanın token satış platformu olan Binance Launchpad’deki ilk borsa teklifiyle (IEO) 3 milyon dolar fon toplamayı hedefliyor.

Binance Launchpad web sitesinde yer alan bilgilere göre, IEO, 23 Ekim’de yapılacak ve KAVA tokeni açılış fiyatı olarak 0,46 dolardan satışa sunulacak. Kava, IEO için toplam token arzının yüzde 6.52’sini piyasaya sunmak istiyor.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!