Нова платформа для кріптоплатежей Alchemy

in #alchemy2 years ago

Після 50 років розвитку мережу електронних платежів уже давно відхилилася від консенсусного механізму галузевих асоціацій і стала централізованим гігантом. Для захисту власних інтересів "гіганти" взяли різні жорсткі і громіздкі правила і механізми доступу. Однак через складність організації процес впровадження дуже непрозорий, що породжує бюрократичне бездіяльність і корупцію, що призводить до низької ефективності платіжних інновацій, ускладненою ставкою платежу і високому ризику.

У той же час зростає кріптовалютная екосистема та інновації різних галузей, стимульовані технологією blockchain. Грунтуючись на технології blockchain, майбутнє криптовалюта незмірно, зі складним щорічним темпом зростання 31%. Загальна глобальна ринкова вартість криптовалюта, як очікується, досягне $ 1,806 млрд до 2021 року. Якщо в поле звернення потрапить 30% ринкової вартості, то в 2018 році вона перевищить прогнозований обсяг світового ринку електронних платежів в $ 500 млрд.

Alchemy - це вирішення всіх цих проблем з їх новітній технологічній інтеграцією, яка принесе платіжну індустрію нову хвилю розвитку. Це проект, який допоможе познайомити весь інший світ з криптовалюта. Блокчейн повільно, але вірно стає частиною нашого повсякденного життя, і Alchemyздесь, щоб допомогти цьому стати реальністю. Права на оплату повинні бути повернуті продавцям, покупцям і ринку. Це сила децентралізації!

Завдяки децентралізованому блискучому розуміння угод про платежі і мотивуючим силам для розвитку здібностей різних організацій, що займаються платіжними інноваціями, група планує ввести в дію людське достаток технічних подарунків, використовувати згоду для досягнення згоди бізнес-мережі і забезпечити пряме використання стандартів з інноваціями, тому цифрові гроші можуть незабаром перетворитися в значну частину справжнього обміну. ​​

Якість спекулятивної хімії полягає в глибокому понимани і групою платіжного бізнесу і досвіду роботи. Група знає всесвітню модель інновацій в області платежів: платежі через гаманці, отримання крос-аутсайта, накопичення корпоративних фінансів, збір відповідей на покрокові звернення та інші звичайні платіжні програми. У нього відмінна система в технологічній мережі по азіатським платежах.

Принцип роботи

Як децентралізована відкрита біологічна система, платіжна система Alchemy надає доступ до різних ресурсів, які можуть бути продані, включаючи, крім іншого, різні криптографічні форми грошей, токенов, кредитних платежів і цілей організацій кредитних фахівців, різні типи комп'ютеризованих ресурсів і грошово-кредитні стандарти; нарешті, відкривають альтернативи для бірж і не обмежують їх одним типом готівки. Ми приймаємо клієнтів, а дилери залишають за собою право вибирати, які гроші використовувати для оплати і погашення.

Технічні характеристики:

  • Протокол угоди про платежі за спекулятивною хімії може послідовно передаватися на різних відкритих ланцюжках блоків, що дає можливість розпізнавати будь-які цифрові форми грошей.
  • адаптуються моделі оплати, доступні для задоволення потреб галузі, в тому числі PULLPAY (вантажовідправник для перевірки клієнта) для задоволення асортименту повторюваних вимог оплати на основі членства.
  • Підтримка масштабування, наприклад, Lightning Network, Raiden Network, State Channel Network, а також перекр естние платежі.
  • Штучний інтелект, щоб зменшити ризик спотворення інформації і підвищити безпеку системи і динамічних процедур, щоб захистити себе від небезпеки погіршення вартості криптографічних грошей.

Можна ще багато розповісти про проект. Щоб ознайомитися детально з усіма нюансами компанії, сайтом, командою, Whitepaper, дорожньою картою я залишу необхідні посилання внизу в опісаніі.В закінчення хочеться сказати що це сучасний, інноваційний проект, який здатний зробити прорив в кріптовалютной сфері і принести прибуток своїм інвестором вже недалекому майбутньому.

Додаткова інформація:

Website: https://www.achpay.org

Whitepaper: https://www.achpay.org/static/files/V3.8_WP-E_Alchemy_20190906.pdf

Telegram: https://t.me/alchemy_official

Twitter: https://twitter.com/Alchemygps

Facebook: https://www.facebook.com/AlchemyGPS

Author: BitOK2019 (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2531778)

ETH wallet: 0xaB417A7A45A863392D70B3F3F65976878cc0081C

Sort:  

It`s good opportunity for everyone.All must avail this chance.

I like the quality of this project, it's clear that the professionals are working, everything is done very well, I participated in the ICO and I am happy about it!

Coin Marketplace

STEEM 0.62
TRX 0.10
JST 0.092
BTC 48217.89
ETH 2204.53
BNB 483.20
SBD 5.17