Görev Yap Bitcoin ve Dogecoin Kazan (Çekim Yapıldı)

in #airdrop4 years ago

Herkese Selamlar,

Bugün sizlere Anket doldurarak, uygulama indirerek, görev yaparak, video-reklam izleyerek Bitcoin ve Dogecoin kazandıran bir siteden bahsedeceğim. Ayrıca bu sitede her 40dk da yaklaşık 12k satoshi yani 0.00012 btc kazanmanın yolunu da söyleyeceğim.

Aşağıdaki adımları uygulayarak sizde bitcoin ve dogecoin kazanabilirsiniz.

  1. ADIM:

Öncelikle vereceğim link e tıklayarak siteye kaydımızı oluşturuyoruz.

Link: https://bit.ly/coinkazan

  1. ADIM:

Bu sitenin kendi uygulaması var Android için Ios kullanıcıları ise sitenin onlara verdiği link ile görevleri yapıyor. Siz siteye kaydolduktan sonra zaten Android uygulamasını indir görevi var onu tıklayarak telefonunuza indirip 500 puan kazanabilirsiniz.

Ios telefonu olanlar üzülmesin zaten her 40dk da 12k sat kazanma taktiği için Android kullananlar da Ios kullananlar da bilgisayarlarına Bluestacks Android Emülator uygulamasını indirmeleri gerekir.

Onuda https://www.bluestacks.com/tr/index.html bu linkten indirebilirsiniz.

Bluestacks Android Emülator nedir? diye soruyorsanız, Bilgisayarınızda Google play uygulamaları, oyunları vb. gibi yani Android telefonda ne yapılıyorsa bu uygulama sayesinde bilgisayarınızdan yapabilirsiniz.

  1. ADIM:

Siteye girip kayıt olduktan sonra ve Bluestacks uygulamasını yükledikten sonra Bluestacks uygulamasını açıyoruz. Ardından google play a erişim saglamak için gmail hesabımızı giriyoruz ve gerekli ayarları yapıyoruz.

Daha sonra sitede bize verilen sitenin kendi uygulaması link ini bluestacks da Crome a yapıştırıyoruz ve uygulamayı indiriyoruz.

  1. ADIM:

Şimdi indirdiğimiz uygulamaya giriyoruz, Siteye kayıtlı email ve şifremizle giriş yapıyoruz. Ardından karşımıza Anketler, uygulamalar ve görevler çıkıyor.

Şimdi siz ister kendi telefonunuza bu sitenin uygulamasını indirip görevleri yapabilirsiniz ister de Bluestacks uygulamasını indirip yapabilirsiniz. Ama 40dk da 12k sat kazanmak için Bluestacks indirmek gerekli.

  1. ADIM:

Bluestacks neden gerekli çünkü Bir oyun indirip canavar öldürme görevi var ve bu yaklaşık 40dk sürüyor. Bunu kendi telefonunuzda 1 kere yapabilirsiniz ama Bluestacks size birçok farklı telefon sunuyor. İster S10 ister S8 ister One Plus 5 vb. bu yüzden ise bu görevi ve diğer görevleri birçok kere yapabilirsiniz.

Zaten insanlar boş zamanlarında Anket doldurmayı, Oyun oynamayı, Video izlemeyi sever. Sizde bunları yaparak Bitcoin ve Dogecoin kazanacaksınız.

Bu görevi yaptıktan sonra ister diğer oyun görevlerinide yapıp daha fazla puan kazanabilirsiniz ister de Bluestacks uygulamasının ayarlar bölümünden telefon modelini degiştirip yeniden Aynı görevi yapabilirsiniz.

Ama unutmayın telefon modelini değiştirmeden önce sitenin uygulamasını Bluestacks dan kaldırın, Ardından odeli değişip Bluestacks ı kapatıp açın. Sonra Sitenin uygulamasını indirip tekrar giriş yapıp tekrar aynı görevi yapabilirsiniz.

Her model değiştiğinde farklı gmail ile giriş yapın çünkü oyuna aynı email ile girerseniz eski kayıtlı oyun çıkar ve puan alamazsınız.

Yukardaki resimde çekim kanıtıdır. Dogecoin için minimum 30k puan Bitcoin için ise 50k puan gerekli. Puanları rahat Anketler, Oyunlar, Görevler, Video ve Reklam izlemeden ayrıcada benim taktikle yapabilirsiniz.

Aklınıza takılan soruyu telegram grubumuzdan sorabilirsiniz. https://t.me/Coinmuhendisi

https://bitcoinairdrop.net/gorev-yap-bitcoin-ve-dogecoin-kazan-cekim-yapildi/

Coin Marketplace

STEEM 0.24
TRX 0.11
JST 0.034
BTC 64571.68
ETH 3028.98
USDT 1.00
SBD 3.89