You are viewing a single comment's thread from:

RE: Sfokusowani #28 Pod autostradą

in #actifit7 years ago

Super, że w końcu wziąłeś udział w zabawie, mam nadzieję, że będziesz pojawiał się częściej.
Grafitti samo w sobie starannie wykonane, w moim mieście tak starannego nie widziałam... u nas wszyscy wyjeżdżają za linię :p
A biało-czerwone serduszko chwyta za serce :)

Sort:  

Jeżeli temat podpasuje, to jak najbardziej będę brał udział 😉 ogólnie jest tego tam więcej, ale nie miałem czasu na robienie zdjęć. Mogę tylko dodać, że oprócz całej szerokości autostrady, wszystkie filary na parkingu, które podtrzymują autostradę, są w graffiti

Posted using Partiko Android

Jakie miasto tacy artyści ;)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.083
BTC 60159.19
ETH 1576.47
USDT 1.00
SBD 0.42