You are viewing a single comment's thread from:RE: Neue Gruppe // Nowa grupaView the full contextbrowery (67)in #actifit • 7 years ago Trzeba jakiś Niemców zawołać, żeby Ci błędy poprawiali !DERANGED Paru znam, to jak mam wołać?
Ktoś by się przydał 😁 nie wiem, krzycz Hallo!!
Posted using Partiko Android