ABCC EXCHANGE

in abcc •  10 months ago 

Merhaba arkadaşlar bugün size abcc borsası ve yaptığı airdroplardan bahsedeceğim.İlk olarak airdroplarından bahsedeceğim dikkatinizi çektiği için bu konuyu başa koydum :)

abcc.jpg

Bounty globalde bu zamana kadar 3 kampanyaya imza attılar merak etmeyin 3. kampanya devam etmektedir.

İlk airdropları qtum airdropuydu iyi kazandırdı.Aynı şekilde ikinci kampanyaları kendi göz bebekleri olan at coindi.
Şuan yaptıkları airdrop ise tam tamına 120 eth detaylı https://t.me/abcc_tr buradan uulaşabilirsiniz.

Şuan devam eden diğer bir airdropları ile kendi borsalarına kaydolup 100 usd lik coin atanlara 10 ile 200 dolar arasında coin dağıtılacak.

Şimdi gelelim borsa avantajlarına;

Dha6c_6XUAABlvh.jpg

ABCC'nin odak noktası yatırımcılara değerli kripto paraları sunmak, güvenli çevrimiçi alım satımları yapma ve profesyonel ticaret hizmetleri yapmalarında yardımcı olmaktır. ABCC Exchange ticaretten kazanılan karın %80 ini kullanıcılarına ödüllendiren ve aynı zamanda borsalar ile daha popüler hale gelen yeni “Ticaretten Mine” (ToM) modelini kullanan bir kripto degişim platformudur. Kendi tokeni olan $AT sahipleri $AT ticareti yaparak veya elinde tutarak Ethereum tabanlı bu tokeni kazanırlar.

Ticaret-Mine (TOM) değişimi Blockchain topluluğunda bir nimet yarattı ve ortaya çıkmasının ardından beklendiği gibi platformda büyük bir hacim yarattı. Ticaret hacminde büyük bir sıçrama gösterdi. $AT 9 Temmuzda işleme açıldı ve ABCC Exhange bir ay için en yüksek hacimli 10 kripto para borsası arasına girdi. AT'nin değeri, sürdürülebilir madencilik modeli ve ABCC kullanıcılarının güvenini tam kazanmasıyla iyi noktalara gelebilir.

ABCC ile çalışan kilit danışmanlardan ve yatırımcılardan bazıları, Malta’nın eski Dışişleri Bakanı Dr. Michael Frendo ve bulut tabanlı Blockchain ile çalışan bir sosyal ekosistem yaratmak amacıyla faaliyet gösteren YeeCall and Yee’nin CEO’su Zhang Lei’dir.

Bir seri girişimci olan Forrest Chen, ayrıca strateji ve ürün liderliği ile derin öğrenim konularında uzmandır. Weixing Chen, Kuaidi Dache’nin kurucusu ve Funcity Capital ve Funcity Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan bir Blockchain yatırımcısıdır. Kurumsal yatırımcılar arasında Funcity Capital, Dream Seeker Capital ve BlockOrigin bulunmaktadır.

AT coin şuan 1 dolar civarında borsa harika çalışıyor umarım istediği noktolara gelir biz desteğimizi sürdüreceğiz.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!