Новорічні картинки.

in Ukraine on Steem2 years ago

Всім привіт.
Цього допису могло б не бути, та в кишенях Diodao зібрана велика колекція новорічних картинок, що стане паличкою виручалочкою.
Це принцесса Жасмін. З мультфільму «Аладін», що був популярним у 90-их роках.

IMG_3204.jpeg

Це мало бути слоненя «Дамбо», те котре народилося з великими вухами. Про котрого відзнято і фільм і мультфільм.

image.jpeg

Та як Ви бачите, воно трохи виросло. Поруч Фред Флінстоун - герой мультсеріалу «Флінстоуни».

Ось панда на імʼя По (Панда Кунг-фу) і пінгвіни з мультфільму «Мадагаскар».

IMG_3124.png

Це телевізор на якому показують мультфільм «В пошуках Немо».

IMG_3169.jpeg

А ось і пінгвіни і Немо в одному кадрі.

image.jpeg

А це нікому не відома істота з класу птахів.

image.jpeg

Як думаєте що в цей час робить Дід Мороз ?

Це ?

image.jpeg

Чи це ?

image.jpeg

Вірно - робить татуювання 😂😂😂😂☺️

image.jpeg

Всім прекрасного та чарівного вечора !!!)

image.jpeg

Дякую за увагу :)

Зображення буди згенировані ось тут - https://designer.microsoft.com/image-creator

❤️

Sort:  
 2 years ago 

Thanks you 😻😍🥰✨

 2 years ago 

Клас! Дуже гарно! Моя улюблена - ось ця


 2 years ago 

Дякую дуже приємно :)

 2 years ago 

Хтось прям таки сачкує!?

 2 years ago 

Хтось як і всі має право сачкувати )))
Я ж не залізна :) ;)

 2 years ago 

Моя повага, тому що ти даєш собі право сачконути 🦾

 2 years ago 

Цей удар хоч не в ніс ?) 🤣

 2 years ago 

Це не удар - це демонстрація моєї поваги до твоєї сили, і цей смайлик демонструє "це сильно в моїх очах"

 2 years ago 

Ох, Олексій)))
Досить підкорювати моє серце приємними словами ..)))) А то я починаю червоніти…)
Дякую Вам:)

 2 years ago 

Отакої знов на you...
По ходу серйозно увігнав у червону фарбу, що ось так от відразу на Ви перейшла

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60266.77
ETH 1581.59
USDT 1.00
SBD 0.42