NEW ART.
Всім привіт.
Я знову зʼявляюся в стрічці української спільноти з арт ілюстраціями зробленими через додаток dream machine.
Сьогодні будуть страшні історії…
Як, Ви можливо помітили, я трішки збавила з активністю… Лінь мені. Але дописи ще пишу.
Якась частина мене бореться з тим океаном ліні, в якому я знаходжусь 🤣
Насправді ці ілюстрації натхненні міфом про Персея і Андромеду.
Далі вже не можливо буде приховати цю інформацію адже наступним буде Пегас.
Що народився від крові Медузи що впала в море.
За планом я мала написати про цей міф. І надіюсь, колись зроблю це.
Далі додам трохи миліші кадри. Це - ельф, дух охоронець, що живе в лісі.
Є в такому варіанті.
Самі придумайте хто це.
Схоже на шпигунку що працює в рашці.
Минулого разу я не додала цю Горгону, додам зараз.
І під кінець просто прекрасна леді, ніч та вода.
Побачимось. 😘
Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.
Цікаві арти, хоча, треба зізнатись що вони виглядають досить моторошно. Особливо сподобалась ... блін не можу обрати. Всі як одна гарна історія в якій прекрасна леді окунається у воду та змиває з себе весь той негатив який здавлює кожну клітину тіла та сприймається нею як лінь
Як мило. Та гарячої води немає, щоб змити все. Через тих клятих сусідів.
Дякую за коментар. 🌷
Тут гаряча вода не підійде. Тут добре б було змити чимось іншим, більш кардинальним... ну на крайняк - хололною гірською водою або шампанським. І так і так гарний результат вийде.
Чи кровью сусідів. Теж нічого. 🤣
Я подумаю Олексію, що з тим робити.
Арти класні, але зовсім не страшні. Скоріше милі 😀
Ну тобі звісно….Даремно я в попередньому коментарі написала, «надіюсь ти не з лякливих» 🤣🤣🤣🤣
Бачу не страшні тобі страшні та зубасті жінки =)))
Хахаха)) Хочеш нормального стрьому, тоді йди до Андре у новий пост, який вже ось ось буде))
Поки немає. 🤪
Гляну вже пізніше. Я сьогодні замахалася з дописом. Цілий ранок в телефоні вже очі втомилися. Зміню справи на інший вид діяльності. А коли відійду обовʼязково перевірю твої старання :)