NEW ART.

in Ukraine on Steemlast year (edited)

Всім привіт.
Я знову зʼявляюся в стрічці української спільноти з арт ілюстраціями зробленими через додаток dream machine.

Сьогодні будуть страшні історії…

image.jpeg

Як, Ви можливо помітили, я трішки збавила з активністю… Лінь мені. Але дописи ще пишу.

image.jpeg

Якась частина мене бореться з тим океаном ліні, в якому я знаходжусь 🤣

image.jpeg

image.jpeg

Насправді ці ілюстрації натхненні міфом про Персея і Андромеду.

image.jpeg

Далі вже не можливо буде приховати цю інформацію адже наступним буде Пегас.
Що народився від крові Медузи що впала в море.

image.jpeg

За планом я мала написати про цей міф. І надіюсь, колись зроблю це.

image.jpeg

Далі додам трохи миліші кадри. Це - ельф, дух охоронець, що живе в лісі.

image.jpeg

Є в такому варіанті.

image.jpeg

Самі придумайте хто це.
Схоже на шпигунку що працює в рашці.

image.jpeg

Минулого разу я не додала цю Горгону, додам зараз.

image.jpeg

І під кінець просто прекрасна леді, ніч та вода.

image.jpeg

Побачимось. 😘

Sort:  

Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.

 last year 

844E1934-5FD6-4910-AC4E-538311CC828E.gif

 last year (edited)

Цікаві арти, хоча, треба зізнатись що вони виглядають досить моторошно. Особливо сподобалась ... блін не можу обрати. Всі як одна гарна історія в якій прекрасна леді окунається у воду та змиває з себе весь той негатив який здавлює кожну клітину тіла та сприймається нею як лінь

 last year 

Як мило. Та гарячої води немає, щоб змити все. Через тих клятих сусідів.
Дякую за коментар. 🌷

 last year 

Тут гаряча вода не підійде. Тут добре б було змити чимось іншим, більш кардинальним... ну на крайняк - хололною гірською водою або шампанським. І так і так гарний результат вийде.

 last year 

Чи кровью сусідів. Теж нічого. 🤣
Я подумаю Олексію, що з тим робити.

 last year 

Арти класні, але зовсім не страшні. Скоріше милі 😀

 last year 

Ну тобі звісно….Даремно я в попередньому коментарі написала, «надіюсь ти не з лякливих» 🤣🤣🤣🤣

Бачу не страшні тобі страшні та зубасті жінки =)))

 last year 

Ну тобі звісно….Даремно я в попередньому коментарі написала, «надіюсь ти не з лякливих» 🤣🤣🤣🤣

Хахаха)) Хочеш нормального стрьому, тоді йди до Андре у новий пост, який вже ось ось буде))

 last year 

Поки немає. 🤪
Гляну вже пізніше. Я сьогодні замахалася з дописом. Цілий ранок в телефоні вже очі втомилися. Зміню справи на інший вид діяльності. А коли відійду обовʼязково перевірю твої старання :)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59951.46
ETH 1580.22
USDT 1.00
SBD 0.42