panosdada (59)in GREECE • 4 years agoRE: Time to be GreekΧαίρομαι @apokalypsisnews ενημέρωσα στο προηγούμενο σχόλιο σαςpanosdada (59)in GREECE • 4 years agoRE: This post is for bring Greece in Community - Αυτη η δημοσίευση είναι για να φέρω Έλληνες στην Κοινοτητα [ENG/GR]Χαίρομαι @apokalypsisnews κάνε μια δημοσίευση στην κοινότητα και θα λαμβάνεις ψήφους όπως και STEEM Earn από τον @greece.curator μέσω @tipu