Twarde życie mężczyzny

in wroginieprawdy •  19 days ago

Książka, którą chciałbym polecić, również w związku z cenzorskim atakiem na autora. Wroginie prawdy, nie przebierają w środkach, w dążeniu do matriarchatu.😡😡😡Twarde życie.jpg

TWARDE ŻYCIE MĘŻCZYZNY
„Prawdziwy mężczyzna” to hasło używane przez kobiety, które chcą manipulować facetami. Koniec tych bzdur! Mężczyzna przychodzi na świat i jedyne co musi zrobić, to zgłębiać przyrodzoną męskość zamiast pytać się dziewczyn, czym jest męstwo.
Książka „Twarde życie mężczyzny” jest dla facetów, którzy mają dość feministycznej propagandy oraz kobietocentrycznych wizji świata i po prostu chcą pozostawać w zgodzie ze sobą. To lektura, która nie wyważa otwartych drzwi, nie wymyśla kuriozów jak „płeć kulturowa”, lecz skupia się na tym, co oznacza bycie mężczyzną we współczesnym świecie. Nie jest to poradnik, lecz co najwyżej inspiracja, bo i tak każdy facet lubi robić wszystko po swojemu.
Chociaż autor jest psychologiem klinicznym i psychoterapeutą, treść książki bynajmniej nie jest wiedzą oświeconą. To punkt widzenia, który można przyjąć, by spojrzeć na pewne sprawy pod użytecznym kątem."
Oprawa miękka, 220 stron, czerń i biel
Autor: Rafał Olszak, właściciel poradni psychologicznej Ocal Siebie i twórca kanału OcalSiebie na YouTube

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Source
Plagiarism is the copying & pasting of others work without giving credit to the original author or artist. Plagiarized posts are considered spam.

Spam is discouraged by the community, and may result in action from the cheetah bot.

More information and tips on sharing content.

If you believe this comment is in error, please contact us in #disputes on Discord

·

You are deeply mistaken. I called the author of the text. I placed that book because of the need to protect against political correctness censorship. Do you support censorship?

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
https://www.youtube.com/watch?v=VS5y7z9EchQ