Жіночі годинники від швейцарських і німецьких брендів: популярні моделі

in watch •  20 days ago

Купуючи жіночий годинник в якості подарунка необхідно враховувати цілий ряд факторів. Відразу необхідно зазначити, що представниці прекрасної статі рідко віддають перевагу електронним пристроям.

часы для женщины.jpg
Фото з сайту pixabay.com

Виняток становлять сучасні смарт-годинники. Якщо ж говорити про класичні прилади для вимірювання часу протягом доби, то жінки вибирають кварцові або механічні годинники надійних виробників. Необхідно нагадати, що в механічних приладах не потрібна заміна батарейки, але періодично їх знадобиться заводити. Розглянемо кілька моделей наручних годинників, які неодмінно сподобаються представницям прекрасної статі.

ALFEX 5751/2021

Годинники швейцарського бренду Alfex представлені в бюджетному виконанні. Корпус виготовлений із сталі діаметром 42,5 мм. Аналоговий тип циферблата представлений в класичному стилі. Круглий корпус вкриває мінеральне скло. Тип механізму кварцовий. Вартість цього годинника перевищує 4000 гривень.

часы на руке.jpg
Фото з сайту pixabay.com

Кварцовий механізм забезпечує бездоганну точність, що притаманне всім годинах швейцарських виробників. Варто підкреслити, що компанія працює на ринку з 1948 року, має безліч нагород у різних номінаціях. Наприклад в 2005 році саме модель Alfex була визнана «кращими жіночими годинниками року». Компанія ставить акцент на бездоганній якість і дизайні.

Годинники EPOS

Ще одна модель швейцарського бренду Epos представлена ​​в більш дорогому сегменті. Наприклад, модель EPOS 8000.700.20.85.15 обійдеться покупцям в суму понад 16000 гривень. Класичний прилад укладений в сталевий корпус діаметром 34 мм. Перламутровий циферблат відмінно видно в будь-яку погоду. Компанія здійснює випуск високоточних механізмів з 1925 року і є одним з лідерів сегмента.

BRUNO SOHNLE 17.63115.951: годинник німецької торгової марки

Ця модель відрізняється технічною досконалістю, точністю і надійністю. Діаметр годинника становить 36 мм. Корпус сталевий. Серед додаткових характеристик необхідно відзначити наявність хронографа і покриття антивідблиску, нанесеного на сапфірове скло. Показник водозахисту складає 100 WR. Для виготовлення корпусу застосовується спеціальна хірургічна сталь марки 316L.

Вартість такого годинника на українському ринку становить близько 26000 гривень. Модель відрізняється оригінальним виконанням і представлена ​​в колекції Armida. Виробником є ​​німецька компанія Bruno Sohnle. Деякі джерела стверджують, що продукція німецького бренду нічим не поступається швейцарським виробникам.

женские часы.jpg

Фото з сайту pixabay.com

Наостанок слід зазначити, що хороший годинник можна купити тільки в спеціалізованому магазині або безпосередньо у виробника. Рекомендується уникати покупки годинників в кіосках та інших підозрілих магазинах.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @kostyantin! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 900 upvotes. Your next target is to reach 1000 upvotes.

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

You can upvote this notification to help all Steemit users. Learn why here!