You are viewing a single comment's thread from:

RE: Нарешті квіти!

in Ukraine on Steem3 months ago

Ага. Про комунальників я щось не подумав)). Я народився, виріс і живу в особняку, де комунальником можна вважати лише хіба того дядька що раз в кілька місяців приходить перевіряти електролічильник, але той за межами території)))

Sort:  
 3 months ago 

Отож...

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60302.51
ETH 1580.28
USDT 1.00
SBD 0.42