You are viewing a single comment's thread from:

RE: 28... а чому не більше?

in Ukraine on Steem7 months ago

Вибачте за негатив, які всі так не люблять читати

Зараз такий час, що читати негатив необхідно, щоб не жити у світі рожевих слоників, коли небо падає на голову. А щодо тих 28 пунктів, то як казав один екс-президент, то "це вже ж було". Думаю, що це такий стиль непередбачуваної політики Трампа і сумніваюся, що це буде підписано в такому вигляді, тобто по факту капітуляції.

Sort:  
 7 months ago 

окрім всього особливо обурює те, що про пункти 20 та 26 взагалі ніхто не каже.. а це рашка всередині Україні цілком.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59866.06
ETH 1573.69
USDT 1.00
SBD 0.42