You are viewing a single comment's thread from:

RE: Мій нетиповий понеділок

in Ukraine on Steemlast year

І як завджи, по традиції вставляю в пост відео мого сина.

Цікаво, для чого ти це робиш? Щоб було більше переглядів?)) Так відео довжезне, навряд чи хтось стільки дивитиметься))

Sort:  
 last year 

Так, щоб було більше переглядів)) Потепеднє багато набрало)). Нехай займається, а я чим зможу тим допоможу)).
Його однолітки дивляться все відео)).

 last year 

Його однолітки дивляться все відео)).

Але вони навряд чи читають блоги у Стіміті 😄

 last year 

таки просмотри набрались))

 last year 

Ну то добре ))

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59951.46
ETH 1580.22
USDT 1.00
SBD 0.42