You are viewing a single comment's thread from:RE: The Diary Game: А ми все одно будьмо жити щасливо!View the full contextyetaras (78)Author | Delegate [10000] 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year Тримайтеся! А звір здохне у страшних муках!
Хай вже скоріше!!! бо він ще й голови зараз нарощувати став, падла...