You are viewing a single comment's thread from:

RE: The Diary Game : 12.12.2024 : Все ще не оговталася

in Ukraine on Steem2 years ago

Співчуваю. Я читав попередній пост, не зовсім зрозумів, що сталося, а явно якесь лайно. Так, як сказав, сам того не хотячи, Форест Ґамп, лайно трапляється. І хотів би написати, що все буде добре, мене в свій час підбадьорювали цими словами, в які я не вірив, бо врешті-решт погане станеться і тоді зрозуміло, що "добре" то не на завжди, але й погане також. Тут вже процитую царя Соломона: "Все минає. І це мине". Бажаю, що це лайно швидше минуло.

Sort:  
 2 years ago 

Дякую, Тарасе. Все неодмінно буде краще. Просто не одразу:)

 2 years ago 

Так, звісно буде 😊

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 62523.92
ETH 1664.08
USDT 1.00
SBD 0.42