You are viewing a single comment's thread from:

RE: Запоріжжя під обстрілами КАБів... І моя ОНКОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ теж...(((

in Ukraine on Steem2 years ago

Я все таки сподіваюся, що Трамп псіхане та скине на Росію атомну бомбу і вони всі згорять дотла, а попіл здує вітер. Добре, що з вами та вашими рідними все гаразд і що ви зможете продовжити лікування!

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.088
BTC 59790.59
ETH 1577.54
USDT 1.00
SBD 0.42