You are viewing a single comment's thread from:

RE: • З чого ви постите і скільки часу на це потрібно? ⏱️

in Ukraine on Steem3 years ago

Ну, власне для мене найзручніший девайс - це ноутбук, я це хотів сказати)). А смартфоном користуюсь вимушено, через брак часу. Бо коли я маю змогу, я користуюся ноутбуком, а не телефоном))

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.089
BTC 59518.74
ETH 1569.91
USDT 1.00
SBD 0.42