You are viewing a single comment's thread from:RE: "Веселий" понеділок 🙄View the full contextsuhano (66)Author | 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year Нда повезло що не потрапили в аварію
🙄із цією роботою все буває , головне не прогавити