You are viewing a single comment's thread from:RE: Diary Game : І що це?View the full contextsuhano (66)Author | 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year Щось геть ранок не ранок. Ну нічого і повинно колись такий день бути
Аби не часто)