You are viewing a single comment's thread from:RE: Війна війною, а робота за розкладомView the full contextstrecoza (77)adminADMIN | 🇺🇦 Delegate[15000]in Ukraine on Steem • 11 days ago ухти, атарилася косметикою, вишня, мені теж подобається запах вишні
Та знаєш, реально треба якось себе підтримати няшками, щось я зовсім здуваюся
Я зараз теж дістала свої парфуми, якими я не користуюся, і кожний день їх змінюю. Можливо це так літо діє))
0.00 SBD,
0.05 STEEM,
0.05 SP
Та нас жінок фіг зрозумієш 😁