You are viewing a single comment's thread from:

RE: 5-й дельфін 🎉🎉🎉 і "Що далі?"

in Ukraine on Steemlast year

Оу, та тут подвійне свято!)) Вітаю з обома святами))

Це досить легко пояснюється математично. Якби вони стояли 50 не 50, то я втрачав би різницю на курсі SBD. На той момент, як я пишу цей допис ціна SBD становить 85 центів. Тобто на половині від виплати я б втрачав 15%. А втрачати я не люблю. При цьому я пам'ятаю і Вам раджу, 100% в SP - це своєрідна прив'язка на 13 тижнів до моменту повного виведення.

піду у головного математика спитаю, що то за 13та зарплата?)))

Обіймаю всіх разом і кожного окремо😄

кхм)) за мною чергу не занімать!))

Sort:  
 last year 

Привіт. Дякую за такі позитивгі слова 🤗🤗🤗

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 59893.70
ETH 1566.97
USDT 1.00
SBD 0.42