You are viewing a single comment's thread from:RE: • Волохаті вечори 🙃View the full contextolesia (79)memberAuthor | 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year Ну вони ж класнючі🤗
Так, аж занадто 😀 Дуже гарнюні звірушки!)